Jóga na ostrově Sardinie - podzim 2019

4. - 11. září 2019

Sardinie je vyhlášená destinace pro všechny milovníky přírodních krás, moře, slunění, dobrého jídla, vína a samozřejmě, že i jógy. Hlavní hotelová budova i nízké budovy s pokoji jsou obklopeny rozlehlou udržovanou zahradou a svou dispozicí připomínají spíše soubor vil vkusně zasazených do krajiny. Hotel je 500 m od nejbližší pláže. Další pláže jsou 1,5 km a 3 km od hotelu. Hotel má kyvadlovou dopravu zdarma na pláž. 

Místo a hotel: Porto Cervo, Colonna Country & Sporting Club****

Lektoři: Václav Krejčík a Jakub Šamberger

http://www.bluebananatravel.cz/pripravujeme/

Část 2.2 (2)

Hlavní hotelová budova i nízké budovy s pokoji jsou obklopeny rozlehlou udržovanou zahradou a svou dispozicí připomínají spíše soubor vil vkusně zasazených do krajiny. K vybavení patří recepce s nepřetržitým provozem, prostorná restaurace, 2 velké sladkovodní bazény propojené vodopádem (jeden s hydromasážní zónou, druhý s dětským brouzdalištěm) jsou doplněny barem a sluneční terasou s lehátky a slunečníky (zdarma), večerní piano bar, malé fitness centrum, 2 víceúčelová hřiště na tenis/mini fotbal, vyhrazené venkovní parkoviště, prádelna. Všechny vnitřní prostory hotelu jsou klimatizované.

Část 2.3

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji: 26 490 Kč

Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně všech tax, transfer z a na letiště, 7x ubytování v dvoulůžkovém pokoji se snídání, lekce jógy, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku. 

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, osobní náklady.

Počet míst je omezený!

 

 

 

 

 

 

 

 

Termíny


Datum konání Lektor Místo konání Cena

Přihláška na akci