Jóga a tělo - mini kurz 18.8., 25.8. a 1.9.2019

Neděle 18:30-19:30 - termíny: 18. 8., 25. 8. a 1. 9. 2019

lektor Niki Valová / ES HEAVEN Praha 2

3 lekce (60 minut)/ cena 499 Kč, členové ES zdarma oproti vratné záloze 200 Kč.

Ásany mají terapeutické a revitalizující účinky. Znáte je? V minikurzu Jóga a tělo si nejen protáhneme všechny svaly a klouby, ale zaměříme se právě na nejběžnější problémy, které pracujícího a stresovaného člověka trápí. Naučíme se pracovat s ásanami tak, aby nás postupně vedly k získání flexibility a ulevily nám od vybraných zdravotních problémů.

  • lekce 1– otevírání beder, záklonové a předklonové pozice, posílení zádových svalů. Terapeutická část: ásany vhodné pro bolesti zad, napravování držení těla, vyhřezlou ploténku, ústřel atd.
  • lekce 2 – otevírání kyčlí a s tím spojené předklonové pozice a pozice pro nabytí flexibility spodní části těla. Terapeutická část: ásany stimulující a podporující funkci pánevních orgánů (pohlavní orgány, střeva, ledviny), vhodné pro prostatu či menstruační problémy atd.
  • lekce 3 – otevírání ramen a hrudníku. Terapeutická část: ásany ulevující při dýchacích potížích, otevírající hrudník a srdeční oblast, napravující spadlá ramena, vhodné pro bolesti krční páteře a ztuhlá ramena atd.