Nový začátek (seminář tantrajógy)

Seminář s prodlouženou lekcí tantrické hatha jógy, ve které se zaměříme nejen na dobrý start, ale i probouzení, odhodlání, sílu vůle a entusiasmu pro další rok.

Zařadíme i techniky na podporu imunity a trávení po svátcích, zkrátka podpoříme svůj vnitřní oheň, zažehneme plamen a posvítíme si na Nový začátek.

Lektorka: Dagmar Volfová

Volfová profil

Tradiční hatha jóga vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami. Cvičení je jemné, orientované více na náš vnitřní svět. Probíhá v pomalejším meditativním tempu se zaměřením na delší držení ásan a práci s čakrami. Během jemné a pomalejší praxe si tedy užijeme jak uvolňování fyzických částí svého těla, tak i emocí a proudění energie. Tím můžeme podpořit svou vitalitu, kreativitu, otevírat své srdce, tvořit v sobě více sebe-vědomí, učit se umění intuice či kontroly své vlastní mysli. 

Během praxe si vysvětlíme i účinky jednotlivých ásan, cvičení okořeníme stylovými a tematickými hudebními meditacemi a na závěr úžasně zrelaxujeme tělo i mysl při hluboké relaxaci s technikou jóga nidra.

Lekce je určena nejen těm, kteří chtějí prohloubit svou jógovou praxi, ale i těm, kteří třeba teprve začínají.

 

Termíny


Datum konání Lektor Místo konání Cena

Přihláška na akci