Specializovaná lekce: Dýchárna - vše co o dechu třeba vědět, 31.5. (JÓGA KLUB)

… breath&mind

Lekce DÝCHÁRNA breath&mind

Dechová praxe spojující dohromady pránájámu, dechovou terapii a výzkumy vědy, sílu dechu a práci s myslí v rámci jóga nidry a dalších antistresových technik. Cílem je přepnout nervovou soustavu do její fáze - relaxace, vycházející zevnitř těla jako proces sebeuzdravení. 

V rámci lekcí DÝCHÁRNA se na povrchu nedějí okázalé projevy typu: předýchávání se, holotropních principů nebo trans stavů. Naopak! Jemností se dějí zázraky uvnitř. Zázraky se dějí na buněčné úrovni a v mozku. A o to jde - dosáhnout přirozené změny a podpořit vnitřní procesy, které vedou k postupné úpravě dechového vzorce…

Lekce je tvořena základním protažením a samotnou dechovou praxí, technikami dechu v různých základních poměrech (nádech, zádrž, výdech, zádrž), zpomalováním a přepínáním CNS do úrovně relaxace, korekcí dechového rytmu a hlubokou relaxací.

  • termín: pátek 31.5.2024
  • čas: 18.00-19.30 hodin
  • lektor: Václav Krejčík
  • cena: 390 Kč
  • cena Jóga Klub: zdarma oproti vratné záloze 200 Kč, akci lze rezervovat pouze na recepci a složit v hotovosti zálohu 200 Kč, která je po akci vrácena, pokud se na akci dostavíte.

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.