Weleda Jóga Dnes Konference Praha 5.10.2019

Kapacita vyčerpána

Výběr až 6 lekcí z programu ve dvou sálech! (REGISTRACE od 1.3. 2019)

TOMBOLA

Jóga EXPO - jógové zajímavosti a ochutnávky / pomůcky, knihy, oblečení, šperky, čaje, kosmetika.../

Lektoři: Václav Krejčík a Jakub Šamberger, Zuzana Klingrová, Tomáš Strnad a Sára Tichá, Katka Bílková, Andrea Smékalová, Katka Hilarová, Katarína Mikulandová, Michaela Dombrovská, Šárka Vojáčková

Cena: 1799 Kč (od 1. 8. 2019)

Místo konání: HILTON PRAGUE OLD TOWN – V CELNICI 7, Praha 1

 

Registrace od 1.3.2019

PROGRAM KONFERENCE PRAHA

POZN: výběr lekcí je nutné vyplnit do poznámky ve Vaší přihlášce!

8:30 h prezence

 

SÁL A

 

1A / 9:00 h Energy Power / 75 min

Václav Krejčík, Katka Bílková a Jakub Šamberger

2A / 10:30 h On and off the mat „otevření srdce a sebeláska“ / 90 min

Sára Tichá a Tomáš Strnad

12:00-12:30 h PAUZA

3A / 12:30 h Bhakti balancing vinyasa jóga / 90 min

Šárka Vojáčková

4A / 14:00 h Tantra hatha jóga „skrytá síla jógy–praxe slunce, měsíce i ohně“/90 min

Zuzana Klingrová

5A / 16:00 h Terapie jógou / 75 min

Jakub Šamberger

6A / OBSAZENO ! 17:30 h Meditace pro zářivé dny / 30 min 

Václav Krejčík

 

SÁL B

 

1B / 9:15 h Vinyasa jóga „pulzující a radostná“ / 75 min

Katarína Mikulandová

2B / 10:45 h Prana Vashya jóga / 75 min

Andrea Smékalová

12:00-12:45 h PAUZA

3/ 12:45 h Jóga pro krásu / 75 min

Michaela Dombrovská

4B / 14:15 h Záklony, tak aby byly přínosem tělu i mysli / 90 min

Katka Hilerová

5B / 16:00 h Slow and deep powerjóga / 75 min

Katka Bílková

 

konference 2019 DL

Popis lekcí:

 

Tantra hatha jóga, „skrytá síla jógy – praxe slunce, měsíce i ohně“ / 90 minut

Zuzana Klingrová

Lekce jógy, která vám poodhalí, co je cesta tantra hatha jógy a jak kombinovat fyzickou, mentální i spirituální praxi, která vám přinese pochopení i poznání opravdového Já. Dozvíte se více nejen o praxi sluneční, měsíční i ohně, ale i o tom, jak na vaši domácí praxi. Lekce zahrnuje povídání, praxi dechových technik, ásan, krijí, meditace.

 

Jóga pro krásu / 75 minut

Michaela Dombrovská

Jemná jóga s prvky obličejové a oční jógy a závěrečnou relaxací s vizualizací. Základní ásany s důrazem na stabilitu protáhnou i posílí tělo, obličejová a oční jóga povzbudí a projasní rysy tváře a relaxace s vizualizací zklidní mysl a potěší duši. Naučíme se základní sestavu obličejové jógy pro provádění doma a představíme si některé zajímavé techniky i pomůcky k péči (nejen) o krásný obličej.

 

Bhakti balancing vinyasa jóga / 90 minut

Šárka Vojáčková 

Lekce mírně dynamické vinyasa jógy zaměřené na základní balanční ásany, které nás nutí být zkrátka tady a teď a najít alespoň na chvilku klid jinak rozbouřené mysli. Najít tedy cíl jógy. Lekce za doprovodu harmonia, zpěvu, vybraného playlistu i asistencí v pozicích. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé.

 

Záklony, tak aby byly přínosem tělu i mysli / 90 minut

Katka Hilerová 

Záklony jsou pohyb, který neděláme příliš často, přestože je pro nás velice přínosný. Praktikanti jógy z nich mají často strach, a tak je ve své praxi vynechávají, respektive dělají je jen tak, „aby se neřeklo“. Záklony mají ale pro nás velice důležité přínosy. Vyrovnávají předklony (jen si uvědomte, kolikrát jste se dnes předklonili, třeba abyste něco zvedli nebo se nahnuli u umyvadla při čištění zubů – a na druhou stranu, kolikrát jste se zaklonili?) a tím napomáhají udržet zdravou páteř a držení těla. Otevírají hrudník a tím napomáhají hlubšímu a tak i zdravějšímu dýchání. A o dalších fyzických i psychických přínosech by se dalo psát dál a dál. Pojďte s Katkou objevit kouzlo záklonů a naučte se je dělat tak, aby tělu prospívaly a neškodily.

 

Energy Power / 75 minut

Václav Krejčík, Katka Bílková a Jakub Šamberger

Redukujte stres a přidejte jógu. Free flow lekce plná zábavy, kdy se plynule střídají tři lektoři a v dynamickém rytmu vás nechají plynout z jedné ásany do druhé. Formujete celé svoje tělo a intenzivnějším způsobem obracíte pozornost k vědomí sebe sama.

kuba kaca vasek_done

 

Meditace pro zářivé dny / 30 minut

Václav Krejčík

Dech a práce s ním přivádí do hlubokých stavů koncentrace a stává se přípravou pro hlubokou relaxaci a meditaci ve formě jóga nidry (jógový spánek). Užijte si závěr celého dne, nenechte své tělo odejít dřív a ukončete den směrem k začátku nového!

 

Vinyasa jóga „pulzující a radostná“ / 75 minut

Katarína Mikulandová

Pulz – zázračná jednotka života, dech – magický průvodce člověka a pohyb – život sám. Vidět tlukot srdce, slyšet dech, procítit pohyb a propojit se sám se sebou. I o tom bude společné jógové pohybování se.

 

Prana Vashya jóga / 75 minut

Andrea Smékalová

Jemná flow jóga otevírající hrudník a vytvářející prostor vnitřní laskavosti. Zkrácená sestava pro vlastní praxi v rámci flow dechu, zakončená pránájámou a relaxací.

 

On and off the mat „otevření srdce a sebeláska“ / 90 minut

Sára Tichá a Tomáš Strnad

Láska k sobě je jedním z těch klišé termínů, jako je „vděčnost“ nebo „nech to jít“, které stále pořád slyšíme a zní skvěle, ale opravdu víme, co to znamená? Na této lekci budeme cvičit jógu způsobem, jaký se mi líbí nejvíce: na jóga podložce i mimo ni. Můžete se připravit na 90 minut vinyasy soustředěné na záklony, kde vám ukážeme náš oblíbený způsob, jak pracovat na uvolnění páteře a otevření přední části těla. K závěru proběhne diskuze a meditace. Na této lekci vám ukážeme, jak pracovat skrze vaše tělo směrem k více milujícímu vztahu k sobě i ke všem kolem sebe.

tomáš a sára

 

Terapie jógou / 75 minut

Jakub Šamberger

Cílem jemné jógy v této lekci bude uvolnění zad i mysli, regenerace vaší páteře, protažení zkrácených svalů. Vyzkoušíte si důraz na správné držení těla, dech a zaměření pozornosti sami na sebe.

 

Deep and slow powerjóga / 75 minut

Katka Bílková

Cílem powerjógy je hledání cesty k rovnováze. Oslovíte-li tímto tréninkem celé tělo propojením síly a pružnosti, stejné kvality se projeví i v mysli. Pozvolné plynutí ásan, ale přitom delší čas v nich strávený nastaví vaše tělo na to, co právě potřebuje, ať je to síla, flexibilita a nebo klid.

 

Pro každého účastníka Konference ovoce a pitný režim zdarma, plus tašky s dárečky při vstupu.

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.