Petra Kubrová

Petra  Kubrová

Specializace jógy

jin jóga

powerjóga

hathajóga

vinjása jóga

restorativní jóga

Vzdělání

Instruktor jógy se specializací Vinyasa Flow a Yin jóga (300h), Kranti Yoga, Goa, Indie

Instruktor jógy II. třídy se specializací Hatha jóga (200h), Yogi4Yogi, Praha & Mezinárodní certifikát RYT200 Yoga Alliance

Kurz katedry psychologie FF UK „Psychologie v praktických aplikací“

K józe (do Energy studia k Vaškovi Krejčíkovi!) mne v roce 2007 přivedla kamarádka a já se záhy přesvědčila o tom, že mi jóga má co nabídnout. Od power jógy jsem postupem let přešla k samotným základům - hatha józe, a Iyengar józe. Uvědomila jsem si, jak důležitou kompenzační roli jóga má pro moje tělo. A postupně jsem zjišťovala, jak mocně působí na zklidnění mé mysli a relaxaci duše uprostřed našeho hektického světa. O dalších pár let později jsem pochopila kouzlo dynamické vinyasy a zamilovala se do meditativní praxe jin jógy. Tehdy se mi stal vlastním jin-jang koncept.

Jako kouč provázím klienty primárně jejich myšlenkami a emocemi a lektorování jógy byl naprosto přirozeně další krok v doprovázení lidí, aby se cítili lépe ve svém těle, se svou myslí a se svou duší.

Jóga pro mě znamená probouzení energie v těle, osvobození mysli, harmonizaci duše i bourání bariér - nevyčerpatelnou studnici moudrosti a magickou cestu sebepoznání, a v neposlední řadě čisté bytí inspirací a předávání vlastní jógové zkušenosti dál.

Věřím, že to, co se naučíme na jógamatkách, si odnášíme do života – sílu postojů a zvládání náročných situací, respekt k sobě samým, otevřenost k novým věcem i flexibilitu reagovat změny.

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.