Valentýn v Energy Studiích

Valentýn v Energy Studiích

08. 02. 2019  |  

Svátky Valentýna jsou o lásce a laskavosti. Jóga to vše rozvíjí a podporuje. Připravili jsme členství 1+1, kdy platíte jedno členství a druhé máte s 50% slevou.

Lekce jógy ve dvou pražských Energy Studiích jsou inspirativní a variabilní. Každý si může vybrat svého lektora, intenzitu lekce a styl jógy. Zkušení a laskaví lektoři jógy rozvíjejí cestu poznávání a navozují úsměv na rtech všem, kdo na lekci zavítají. V Energy Studiích děláme rádi svým klientům radost, tvoříme domácí pohodu pro odpočinek, dobití energie a kondici. Vše dohromady podpoří vitalitu a radost ze života.

Přijďte k nám a postaráme se o vaši dobrou náladu a kondici. Navíc, jste-li naším členem, můžete využívat mnoha doprovodných, zajímavých akcí a workshopů zdarma, cvičit s jógovými videi svých oblíbených instruktorů doma ve chvíli, kdy vám zrovna nevyšel čas jít do studií. Máte-li doma rodiče, kteří už došli do moudrého věku, věnujeme jim mnoho lekcí s jemným přístupem za symbolickou cenu. Vezměte je s sebou a dopřejte relaxaci i jim.

Nabídka platí od 7. do 17. února 2019!

valentinské členství 2019 2