Powerjóga pro začátečníky

Kurz powerjóga pro začátečníky

  • 5 návštěv + 1 zdarma 
  • Den a čas: neděle: 17.00-18.00 hodin
  • Termíny: 10.9.; 17.9.; 1.10.; 15.10.; 22.10. 2023
  • Lektor: Václav Krejčík
  • Cena: 1245 Kč

Lekce je vhodná pro všechny, kteří se chtějí naučit základům dynamické powerjógy. Základním principem cvičení powerjógy je pozdrav slunci a opakování jednotlivých ásán v rytmu dechu a ve "vzorci" pozdrav slunci.

Pro začátečníky jsou lekce/ kurz uzpůsobeny klidným rytmem, jednoduchými ásanami (pozicemi), vhodným popisem a výukou pozic i technik. Cílem je naučit se dýchat, správně držet tělo, praktikovat pozice,  koncentrovat a uvolnit se.

 

Na začátku lekce se instruktor věnuje technice uvolnění a ztišení, rozhýbání těla, správnému dechu a svalové práci uvnitř těla - CORE (střed těla), postavení ruky a nohy... jógovým tělesným zámkům. Postupně dochází k rozvíjení základních pozic ve stoji i na zemi. Do pozdravu slunci jsou dosazovány základní dynamické pozice bojovníků a z nich jsou vytvářeny jednoduché sekvence podobných a příbuzných pozic. Lekce je zakončena relaxací - pozice mrtvoly a technikami koncentrace, postupně i meditace.

Lekce/ kurz jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí pravidelně cvičit, naučit se vhodně cvičit, dýchat a zařadit relaxaci a práci s pozorností do cvičení jógy i běžného života. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.