Novinky

Začínáme s jógou - kurz od 5.10.2021

Začít jógu je vhodné ve specializovaném kurzu jógy. Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí začít, ale i ty, kteří si chtějí "oprášit" to, co již umí. Začněte jógu v kurzu Energy Studia s Václavem Krejčíkem. 

Den otevřených dveří - BEACTIVE DAY

23.9. přijďte do Energy Studia HOME Praha 1 a ZDARMA si zacvičte jógu s profesionálními lektory. Během celého dne jsme pro vás připravili jógové lekce pro náš 18. narozeninový den. Akce probíhá v rámci celoevropské aktivity BEACTIVE DAY - České komory fitness. 

Novinky v rozvrzích ES od 6.9.

Rozvrhy se postupně zaplňují lekcemi, které máte rádi a také novinkami. Vaši oblíbení lektoři se zpět vrací do Energy Studia a nové lektorské posily přináší novou energii a inspiraci.

TIP: jednotlivý vstup + balíček NOVÁČEK

Jdete k nám poprvé? Rezervace lekcí pro vstup do studia není podmínkou, je však pohodnější a komfortnější pro organizaci Vašeho času. Pro nováčky máme připravený nejvýhodnější týdenní členství "NOVÁČEK" a nebo je možné čerpat jednotlivý vstup. 

Jóga na střeše a v Artiséme zahradách

Jóga v zahradách 8.8. a jóga na střeše opět 29.7.; 5.8.; 12.8. 2021 - jóga venku, pod širým nebem a v kráse staré Prahy. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost strávit ráno s Energy Studiem, Vaškem a Jakubem. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.