Novinky

Víkend jin&jang ve spojení s Vaškem a Jakubem

Poslední 2 volné pokoje na jógově relaxační víkend 20.-22.3. v Resortu UKO, Bedřichov. Zacvičíte se si powerjógu, vinjása jógu a oddáte se hluboké relaxaci v restorativní józe. 

celý článek

Členství po měsíci ...s dárky (2 měsíce zdarma a kniha Žijte jógu)

Chcete cvičit pravidelně a záleží vám na své kondici, zdraví a životní pohodě? Cvičení jógy, to vše s sebou přináší. Inspirujte se v Energy Studiích a cvičte více! 

celý článek

Terapeutická jóga - seminář 29.2. od 11 hodin

Z důvodu nemoci lektorky se seminář terapeutické jógy překládá z 11.1. na 29.2.

celý článek

Sára Tichá - nová posila Energy týmu

Již v pondělí 13. ledna Energy Studio HOME otevírá po několika letech dopolední program. Polední lekce v 11.30 se Sárou Tichou a dopolední lekce se Zuzkou Matákovou pro seniory - angličtina a jóga pro seniory. 

celý článek

Nové lekce angličtiny a jógy pro seniory

V tuto chvíli rozšiřujeme nabídku lekcí nejenom jógy pro „seniory“ nebo všechny, kteří mohou v pondělí od 9 nebo od 10 navštěvovat nové lekce v Hellichovce - Energy Studio HOME. Tyto lekce jsou spolupořádány s neziskovou organizací Seniorem s radostí. Lekci angličtiny a lekci jógy pro seniory vede Zuzana Martáková. 

celý článek

Jóga retreat Japonsko 5.-21.10.2020

Jsme nevšední a máme rádi věci, které nejsou standardní. Myslíme na velké věci, objevujeme nová dobrodružství a jedinečnost každého. Jóga reatreat v Japonsku s Vaškem a Jakubem podpoří všechny zmíněné předpoklady. 

celý článek

Tomáš Strnad a jeho lekce od ledna 2020

Tomáš se vrací do lekcí Energy Studií již v pondělí 13. ledna 2020. 

celý článek

Přidejte se do týmu recepčních Energy Studia

Hledáš zajímavou práci ke studiu, baví tě jóga a jsi komunikativní? Právě rozšiřujeme tým recepčních pro Energy Studia na Praze 1 a Praze 2. Vhodné pro studenty.

celý článek

Začít s jógou i meditací je jednodušší, než se zdá

Následující rady jsou pro všechny, pro které je začlenění jógy cílem novoročních předsevzetí. Vyzbrojte se triky, které vám pomohou začít s jógovou rutinou a udržet si ji.

celý článek

Krásné vánoční svátky ...

... a ES HEAVEN již 31.12. po 9ti letech v novém interiérovém zpracování. Přijďte si s námi připít a mrknout se, v čem budete od 2. ledna opět cvičit jógu...#livelovecare. 

celý článek