Novinky

LOLË Live Out Loud Everyday – Žijte naplno každý den

V ES Praha 2 jsme otevřeli nový Pop Up Store LOLË. Rozšiřujeme nabídku Jóga Marketu o sportovně-lifestylovou kolekci kanadské značky LOLË a připravujeme v centru Prahy kamenný obchod.

celý článek

Kurzy a MINI kurzy jógy zima 2019 - předprodej zahájen!

Začněte rok 2019 v kurzech jógy pro začátečníky, nebo se zdokonalte ve speciálních mini kurzech v rámci Energy Studií. 

celý článek

Nový úterní program ES HOME již 11.9.

Energy Studio na Praze 1 otevírá nový program úterních dopolední pravidelně od 11. září. Přijďte si zacvičit a zrelaxovat na Malou Stranu. 

celý článek

Podzimní kurzy a minikurzy jógy

Powerjóga pro začátečníky, kurz meditace, jóga proti stresu, jóga pro zdravá záda, restorativní jóga a mnohem více v podzimních kurzech Energy Studiích!

celý článek

Jóga pro těhotné v Energy Studiích

Nové 2 lekce jógy pro těhotné se Simonou Josefovou. Nyní i v úterý dopoledne od 10 hodin v Energy Studiu Praha 2. 

celý článek

Jste tam, kde máte být

Ač "teď a tady" není o bilancování, otočit se zpět nikdy neuškodí. Neulpívání je základem celé cesty, a tak s respektem ke všemu novému i historii, zkušenostem a poučení se, objevujeme svůj potenciál pro cestu vpřed.

celý článek

Roční členství vcelku - druhé zdarma!

24.9. slavíme 15. narozeniny a tak máte-li kamaráda/ kamarádku, přijďte si pořídit členství v Energy Studiích pro dva. Jedno uhraďte vcelku a druhé máte zdarma! Těšíme se na vás. 

celý článek

Žijte jógu - páteční jóga + křest diáře a CD

Zveme vás na jedinečnou lekci Vaška, Jakuba a Katky v pátek 21.9., kdy po odcvičené lekci pokřtíme společně diář Žijte jógu 2019 a CD Mindfulness. 

celý článek

Katka Červenková - nová zkušená posila týmu

Mnohaletá zahraniční zkušenost s různými jógovými styly a životem v zahraničí přivedl Katku zpět do Česka. Své zkušenosti vám předá na lekcích v Energy Studiích již od 3.9. 

celý článek

Jóga retreat Japonsko 2019 - OBSAZENO!

Jsme nevšední a máme rádi věci, které nejsou standardní. Myslíme na velké věci, objevujeme nová dobrodružství a jedinečnost každého. Jóga reatreat v Japonsku s Vaškem a Jakubem podpoří všechny zmíněné předpoklady. 

celý článek