Novinky

Step by Step LIVE Energy Studio

Pokud s námi chcete cvičit jógu, můžete. To je podstatné. Pro první týden zavření jsme postavili exkluzivní program LIVE lekcí. Rezervujte si svou lekci. Kapacita není omezená. Když lekci nestihnete, zašleme vám ji odkazem a můžete si ji odcvičit později.

Od 19.10. Vám přinášíme další lekce a akce

Rozvrh nového týdne od pondělí 19.10. jsou již vypsány. Přidali jsme s Danou aštángu, s Jakubem jógu pro zdravá záda a do rozvrhů se vrací již Vašek, který musel vše s IT ladit a nastavit. Bylo toho dost a tak se do rozvrhů vrací právě od středy 21.10.

Novinky v LIVE VYSÍLÁNÍ od 19.10.2020

LIVE Energy Studio je nyní možnost jak být v kondici a pečovat o svoje tělo a především mysl. Neustále se snažíme zlepšovat, posunovat dál, inspirovat vás a také “existenčně přežít” dobu, ve které jsme. Pro každého z nás je doba složitá a o to více si vážíme toho, že jste s námi a našimi lektory LIVE #vyimyspolecne. Děkujeme vám.

Jednoduchý postup cvičení s LIVE lekcemi pro každého

Je to prostě nová výzva, naučit se pracovat s virtuálním světem a v něm si prozatím užít domácí praxi jógy... i tak je to o kontaktu, emocích a prožitku. Nejedná se o sociální sítě, ale o JEDNODUCHOU práci s internetem a vaši domácí jógovou praxi s Energy Studiem. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.