Novinky

LIVE.Energy Studio lekce

Přinášíme vám novinky a podněty k zamyšlení i ke spolupráci v rámci podpory lektorů i Energy Studií - překlenutí období s fixními náklady bez jakéhokoliv přijmu.

celý článek

VY i MY společně - prosíme, podpořte lektory i Energy Studia

Pro vzájemnou PODPORU jsme připravili LIVE Energy lekce jógy s lektory Energy Studií, které máte rádi, se mnou i Jakubem v on-line prostředí vašich domovů přes aplikaci, PC, tablet, TV.

celý článek

Permanentky 10 a 20 - přístup k videím!

V současných dnech stále pracujeme na nových videích a zpřístupňování celého systému veřejnosti, která tvoří komunitu JÓGA DNES a ENERGY STUDIÍ. Informujte i ostatní, že některá videa na www.jogavirtual.cz jsou zdarma. 

celý článek

All inclusiv tarif VIDEÍ pro majitele členství

Jste majitel členství Energy Studií? Uvolňujeme pro vaše členství všechna videa, on-line kurzy a DVD Václava Krejčíka v on-line TV JÓGA VIRTUAL. 

celý článek

Informace pro členy Energy Studií + účastníky akcí

Jak členství, jak akce, co dělat...doma cvičit! 

celý článek

Od 12.3. 13 hodin ...do odvolání zavřeno

S platností od 12.3. od 13 hodin zavíráme obě Energy Studia. O dalším vývoji vás budeme informovat. Sledujte náš facebook. Provoz v ES, ve čtvrtek 12.3., již není.

celý článek

Upozornění pro návštěvy Energy Studií

V těchto dnech zažíváme extremní situaci, která se stále vyvíjí, a proto ji budeme i my sledovat a průběžně, dle potřeby, reagovat. Zde přinášíme naše aktuální (úterý 10.3.) stanovisko. 

celý článek

Staňte se součástí Energy týmů - recepce

Hledáte zajímavou práci ke studiu, baví vás jóga a jste komunikativní? Právě rozšiřujeme tým recepčních pro Energy Studia na Praze 1 a Praze 2. Vhodné i pro studenty.

celý článek

Jóga retreat MADEIRA - 4.-11.9.2020

Pojeďte s Vaškem a Jakubem na ostrov stálého jara - Madeira. Zářijové počasí, jóga, meditace, turistika, poznávání krás ostrova a pohoda...to bude jógová dovolená na Madeiře. 

celý článek

Škola jógy od 20.2. v Energy Studiu

Nový běh školy jógy pro širokou veřejnost... pro všechny, kteří se v józe chtějí dozvědět více...s Vaškem a Simonou.

celý článek