Novinky

Kurz jógy a powerjógy pro začátečníky

Od 16.ledna 2019 můžete projít základy powerjógy v novém kurzu pro začátečníky každou středu od 20.00 hodin na Praze 2 v Energy Studiu HEAVEN s Vaškem.

celý článek

Exklusivní kurz jógové praxe

Speciální kurz složeny ze 4 základních částí, ve kterých se budou střídat dle vypsaných termínů: Veronika Ševčíková a Katka Červenková vás detailně seznámí s technikami a praxí: záklonů, rotací, flexibility a celkové síly i mobility.

celý článek

Kurzy jógy a powerjógy pro začátečníky i pokročilé (leden 2019)

Začněte rok 2019 v kurzech jógy pro začátečníky, nebo se zdokonalte ve speciálních mini kurzech v rámci Energy Studií. 

celý článek

Novoroční nabídka členství 10+2 měsíce ZDARMA

Rádi praktikujete jógu? Pořiďte si naše členství a mějte výhody: rezervace lekcí, 10% sleva Jóga Market, zdarma akce Jóga Klub a Mini kurzy pro vaši inspiraci, přístup k Jóga Virtual a hlavně neomezené lekce v rámci Energy Stuidií. 

celý článek

Jóga, relax a meditace - Sardinie 2019

4.-11.9.2019 se můžete s Vaškem a Jakubem vypravit na krásný ostrov Sardinie, který oslní svými plážemi, krásnou přírodou a chutným jídlem.

celý článek

Hledáme recepční do Energy Studií

Chcete se stát součástí týmu Energy Studií a jste komunikativní? Hledáme nové posily na recepci od ledna 2019. Vhodné pro studenty.

celý článek

Sváteční otevírací doba + 3 akce ledna 2019

Všem návštěvníkům Energy Studií přejeme klidné prožití vánočních i novoročních svátků a věříme, že i v roce 2019 vám budeme stále přinášet jógovou radost. POZOR! Super lednové akce v textu! 

celý článek

Zasoutěžíte v předvánočním čase?

Čas je veličina. Když mu nepodlehneme, jsme v klidu a pohodě. Pojďte se zastavit a soutěžit s appkou Energy Studio. Třeba vyhrajete cenu pro sebe sama, nebo ji někomu věnujete. 

celý článek

Lekce Vaška a Jakuba

Do 15. ledna budou záskoky za lekce Vaška i Jakuba. Sledujte appku, nebo web ES, kde jsou aktuální informace z Energy Studií. 

celý článek

POZOR: pánská koupelna mimo provoz

Havárie s omezením provozu do 9.12.

celý článek