Etika jógového studia


Pro příjemnou praxi jógy v Energy Studiu jsme připravili jednoduchá doporučení, díky kterým se budete v jógovém centru cítit dobře a také dopřejete relaxaci ostatním, kteří si přišli jógu užít.

 1. Přijďte včas! Pokud přijdete na hodinu pozdě, nebudete již vpuštěni do sálu, bez ohledu na to, zda máte lekce předplaceny. Lekce jógy má svou strukturu, a proto není možné vstupovat do jejího průběhu později.
 2. Vypněte svůj mobilní telefon, nebo ho alespoň zeslabte.
 3. Chovejte se tiše.
 4. Dodržujte pokyny obsluhy studia.
 5. Podložku na cvičení si můžete půjčit v sále a po lekci ji, stejně jako pomůcky na jógu, vraťte do předem vymezeného prostoru.
 6. Po lekci desinfikujte – očistěte jakoukoliv podložku, ať je vaše, nebo určena pro ostatní, kteří přijdou na další lekci.
 7. Upozorněte instruktora jógy, jehož lekci jste zvolili, na případná zdravotní omezení.
 8. Respektujte vedení lekce instruktorem a nepřekračujte možnosti svého těla.
 9. Necvičte přes bolest.
 10. Buďte ohleduplní k ostatním.
 11. Udržujte pořádek.

Zdravotní upozornění
Veškeré cvičební styly a návody, rady a doporučení jsou určeny zdravým lidem. Vedení cvičební lekce a vzdělávacích programů je založeno na odborných znalostech lektorů a cvičitelů. Yoga World s.r.o., provozovatel Energy Studia, není jakkoli odpovědný za případné škody způsobené nesprávným používáním uvedených cvičebních doporučení, návodů a rad. Každý, kdo se účastní cvičební a vzdělávací lekce, odpovídá za svůj zdravotní stav a do lekcí vstupuje po důkladném uvážení a na vlastní riziko a odpovědnost.

 • Provozní upozornění
  Těhotné ženy mají možnost navštěvovat lekce jógy pro těhotné a klasické lekce powerjógy pro ně nejsou vhodné. Stane-li se, že těhotná žena navštíví jinou lekci než jógu pro těhotné, bere riziko sama na sebe. Dynamická jóga není vhodná pro těhotné ženy, a to především v prvním trimestru.
 • Děti, které necvičí a doprovázejí rodiče na cvičení, nemohou být v sále a pozorovat cvičící skupinu. Pokud rodič zanechá své dítě v recepci, odpovědnost je na rodiči, a nikoliv na provozovateli Energy Studia.

Přejeme vám krásnou jógu v Energy Studiu a děkujeme, že respektujete Etiku jógového centra.
Energy StudioPřijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.