Energy Studio HOME, Praha 1

Studio HOME Praha 1

Cvičební styly:

jóga, jóga pro zdravá záda, powerjóga, jin jóga, hathajóga, vinjása jóga, jóga nidra, restorativní jóga, pránájáma, meditace.

„Cítit se jako doma“....to byl cíl při tvorbě Energy Studia na Praze 1. Bylo otevřeno 29.3.2009 v prostorách objektu Chotkova paláce - Hellichova 1. Do objektu a jeho dvora vstupujete branou s vlajkami Japonska, Finska a Dánska (nelekněte se, v budově sídlí několik ambasád a japonské kulturní středisko).

Pohledem ze dvora vidíte krásu Kampy a Vltavy. Doménou malostranského Energy Studia je kromě cvičení jógy a powerjógy i energie Malé Strany, její spirit.

Energy Studio HOME:

  • Šatna dámská a pánská (vybavené všemi potřebnými kosmetickými doplňky pro úpravu – tampony na odlíčení, odličovací voda, sprchová mýdla, krém na ruce);
  • Sál na cvičení pro 16 osob;
  • Energy BISTRO;
  • Yoga Market– obchod s jógovými pomůckami;
  • Zázemí.

Příjemná kavárna a obchod s jógovými pomůckami dotváří relaxační atmosféru Energy Studia HOME. Vstupní chodbou se line příjemná a relaxační hudba za doprovodu crčící vody z buddhovy fontány.

Základní informace:

Cesta: studio se nachází téměř na Kampě (v blízkosti Gymnázia a  hotelu Mandarin Oriental) v Chotkově paláci. Jděte Hellichovou ulicí podél Gymnázia a na konci se nachází půlkruhovitý vchod do dvora s vlajkami Finska a Japonska. Vstoupte do dvora .....dojdete do Energy Studia HOME! Ocitnete se v kráse staré Prahy na Kampě.

Parkování je možné pouze na určených místech, nebo za studiem - na velkém placeném parkovišti Sokola.

Doprava: tram 12, 15, 20, 22 -stanice Hellichova, metro Anděl, Malostranská.

Provozovatel:
Yoga World s.r.o.
Hellichova 1, 118 00 Praha 1
IČ:05118948
DIČ: CZ05118948Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.