Začínáte s jógou?

Balíček NOVÁČEK (poprvé v Energy Studiu) 

Jste-li poprvé v Energy Studiích je možné čerpat balíček „Energy NOVÁČEK“, který platí 7 dnů po sobě jdoucích. V tomto období není možné tento program přerušit. V rámci týdne si můžete vyzkoušet typy lekcí, různorodost lektorů a následně se rozhodnout, jakým způsobem dále budete Energy Studia navštěvovat. Během tohoto období očekávejte speciální nabídku permanentky, nebo členství pouze pro Vás v rámci balíčku "Energy NOVÁČEK". 

 • Balíček obsahuje: rezervace lekcí, neomezené vstupy na lekce kromě kurzů. Pozor! Rezervace lekce lze zrušit max 4 hodin před začátkem lekce. Následně lekce propadá a po dvou lekcích, které včas nezrušíte, je rezervace lekcí zablokována. 
 • Cena balíčku: 790 Kč
 • Zakoupením balíčku „Energy NOVÁČEK“ souhlasíte s provozním řádem studií - vše na www.energystudio.cz

Rezervace lekcí 

Na lekce je možné přijít bez rezervací. Na během dne do 16 hodin není třeba dělat rezervace. Odpolední a víkendové lekce je vhodné rezervovat. Rezervaci si však může udělat každý, kdo chce mít jistotu svého místa. Kapacita sálu Prahy 1 je 16 osob.  

Majitelé členství ES:

zrušení rezervace je možné nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. V případě, že lekci řádně ve lhůtě do čtyř hodin před jejím začátkem nezrušíte a ani se na ni nedostavíte (2krát za sebou), ztrácíte možnost rezervace na lekce v průběhu dalších 30 dnů. Po této době bude možnost rezervací opět automaticky obnovena.

Majitelé permanentek ES:

při rezervaci lekce se automaticky strhne její cena z vaší permanentky. Bezplatné zrušení lekce je možné nejpozději 4 hodiny před jejím začátkem. V takovém případě Vám bude vstupné vráceno na vaši permanentku. Jestliže lekci nezrušíte ve lhůtě do čtyř hodin před jejím začátkem, nárok na vrácení stržené ceny bez náhrady zaniká.  

Parkování 

Parkování na Praze 1 je možné i na modrých zónách. Stáhněte si appku "MPLA". Na každé ulici, kde je modrá zóna uvidíte na ceduli kód ulice. Ten zadáte do appky, zaplatíte skrz ní a můžete parkovat. Nebo je možné parkovat na parkovišti Sokola za studiem. Parkoviště je velké a vždy najdete místo na parkování. Parkoviště je placené.

Snadná první návštěva

Chceme, aby se každý, kdo k nám přijde cvičit, cítil příjemně a pohodlně. Jistě si přejete to samé. Přečtěte si prosím následující řádky, které Vám nastíní způsoby chování v jógovém studiu, kde vládne harmonie a pohoda díky pravidlům, která se dodržují.

Sál na jógu

Cvičební prostor pro jógovu praxi je vybavený pomůckami: protiskluzová podložky, kvádry, přitahovací pásky, bolstery. Podložku naleznete v sále na jógu společně s ostatními pomůckami. Použijete-li podložku na jógu, po své jógové praxi ji dezinfikujte a odneste ze sálu na recepci. Ostatní pomůcky, je-li to možné, dezinfikujte je po lekci. Půjčování pomůcek je zdarma. Doporučujeme nosit vlastní podložku na jógu.

Jak nenarušovat pohodu ostatních?

Příjemnou atmosféru ve studiu není dobré narušovat hlasitými výjevy, výkřiky nebo hlasitou komunikací s kamarádkou za dveřmi sálu. Uvnitř sálu je vše slyšet a ani Vy byste jistě nebyli rádi, kdybyste slyšeli všechno to, co se povídá za dveřmi. Narušuje to celou lekci, odvádí to pozornost od cvičení a relaxace, pro které jste přišli.

Přijďte včas - o to více si cvičení vychutnáte (pozdní příchod)

Na lekci přicházejte zhruba 15 minut před začátkem, ať máte možnost se v klidu převléknout, případně se ještě před cvičením osprchovat, a připravit se tak na lekci, kterou jste si vybrali. Když přijdete na poslední chvíli, a například již po začátku lekce, nemůžete být do lekce vpuštěni z bezpečnostních důvodů a také z důvodu, že rušíte ostatní návštěvníky centra, kteří si přišli zacvičit a odpočinout. Odmítnutí Vašeho vstupu není příjemné obsluze ani Vám, ale z důvodu struktury lekce není možné vstupovat opožděně. Nechte si čas na cestu do studia.

V průběhu lekce

Dostali jste se do sálu. Sál je vybavený pomůckami na jógu, včetně protiskulových podložek. Po vstupu do sálu umístěte podložku na zem, dle standardu v sále (pokyn lektora, vymezení místa značkou, nebo informace od spolucvičících). Není důležité mít místo okolo sebe, ale na své podložce. To je váš prostor, jiný ke své praxi nepotřebujete.

Postavte se na přední okraj podložky, do kterého se vždy v průběhu cvičení vracejte ze zadu. Pohyb je předozadní. Když upažíte a nemáte místo okolo sebe, není to žádný problém (předpažte), pokud si problém nevytvoříte sami. Je možné předpažit (zvednou paže předem) a účel bude stejný. Proto zkuste v rámci cvičení ve skupině lidí mít na vědomí to, že se dá pracovat i mezi větším počtem lidí.

 • Do sálu není vhodné přijít naparfémovaní, Vaše vůně nemusí každému vyhovovat. Stejně tak je dobré si omýt chodidla nebo si dát před cvičením sprchu. Pamatujte, že ač jsou podložky dezinfikovány, pokud někdo před Vámi nedbá na osobní hygienu nohou, tak s tím bohužel už nic nejde udělat. Proto to, co nechceme, aby činili ostatní nám, nečiňme druhým.
 • Na hodinu si nenoste telefon, nežvýkejte, aby vám například při záklonu nezaskočilo. Nekomunikujte s kamarádkou na lekci, protože to opět ruší všechny cvičící. Dojmy z lekce si můžete sdělit potom v klidu, např. při čaji či kávě. Mějte na paměti, že cvičení powerjógy/ jógy a všech podobných stylů cvičení je o klidu, respektu, pochopení a uvědomění si sebe samých i sebe v rámci okolí.
 • Pro cvičení jógy zvolte vhodné oblečení, které Vás nebude nijakým způsobem obtěžovat, škrtit. Můžete si také vzít pantofle na přechod ze šatny do sálu (cvičí se naboso).
 • Před cvičením min. 2 hodiny nejezte těžká jídla a nepijte před cvičením jógy alkohol. Jste-li kuřák, není vhodné bezprostředně před i po hodině kouřit.

Cvičení jógy nás všechny učí respektovat druhé. Ne je hodnotit, posuzovat, posmívat se jim nebo řešit problémy, které nám nenáleží. Proto zkuste, když přijdete cvičit, svůj čas strávit v klidu a pohodě, i když třeba vždycky nemusíme mít ten nejlepší den. Vzájemný jógový dech a praxe vše vyřeší k radosti všech.

Shrnutí

 1. Přijďte včas! Pokud přijdete na hodinu pozdě, nebudete již vpuštěni do sálu, bez ohledu na to, zda máte lekce předplaceny.
 2. Vypněte svůj mobilní telefon, nebo ho alespoň zeslabte.
 3. Chovejte se tiše.
 4. Dodržujte pokyny obsluhy studia.
 5. Respektujte vedení lekce instruktorem.
 6. Buďte ohleduplní k ostatním.
 7. Udržujte pořádek. 

Zdravotní upozornění

Veškeré cvičební styly a návody, rady a doporučení jsou určeny zdravým lidem. Vedení cvičební lekce a vzdělávacích programů je založeno na odborných znalostech lektorů a cvičitelů. Yoga World s.r.o., provozovatel Energy Studia, není jakkoli odpovědný za případné škody způsobené nesprávným používáním uvedených cvičebních doporučení, návodů a rad. Každý, kdo se účastní cvičební i vzdělávací lekce, odpovídá za svůj zdravotní stav a do lekcí vstupuje po důkladném uvážení a na vlastní riziko a odpovědnost.

Pokud se necítíte dobře nebo máte jakékoliv příznaky virového onemocnění (zvýšená teplota, kašel, rýma, průjem), nenavštěvujte, prosíme, skupinové lekce jógy v Energy Studiu. V případě, že budete vykazovat jakékoli výše uvedené symptomy, nebude Vám umožněn vstup do Energy Studia. Vezměte prosím na vědomí, že pokud zaměstnanec recepce nabude při Vašem vstupu podezření, že Váš zdravotní stav není v pořádku, je oprávněn Vám bezkontaktně změřit teplotu. Jestliže začnete během lekce jógy vykazovat příznaky virového onemocnění, může Vás lektor jógy požádat, abyste skupinovou lekci jógy opustili. Děkujeme za pochopení a respektování uvedených pravidel.

Provozní upozornění

 • Těhotné ženy mají možnost navštěvovat lekce jógy pro těhotné a do klasických lekcí powerjógy nechodí. Stane-li se, že těhotná žena navštíví jinou lekci, než jógu pro těhotné, bere riziko sama na sebe. Dynamická jóga není vhodná pro těhotné ženy, a to především v prvním trimestru.
 • Děti na hodiny powerjógy nemohou být vpuštěni, ani na výhradní přání rodičů.
 • Děti, které necvičí a doprovází rodiče na cvičení, nemohou být v sále a pozorovat cvičící skupinu. Pokud rodič zanechá své dítě v recepci, odpovědnost je na rodiči a nikoliv na provozovateli Energy Studia. Hlídání dětí není zahrnuto v nabídce našich služeb.


Kontakty

Energy Studio HOME Praha 1

605 309 082

recepce1@energystudio.cz

Hellichova 1, Praha 1

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.