O nás

Vítejte v Energy Studiích Václava Krejčíka, ve studiích, kde jóga v jakékoliv podobě uspokojí všechny, kteří chtějí pravidelně pečovat o své zdraví a kondici.

  • První Energy Studio Václav Krejčík bylo otevřeno 24.9.2003 na Praze 2.
  • Druhé Energy Studio Václav Krejčík bylo otevřeno 29.4.2009 na Praze 1 (Hellichova 1)- Energy Studio HOME
  • První studio se přestěhovalo na novou adresu 29.6.2011 na Prahu 2 (Uruguayská 11)- Energy Studio HEAVEN

Filosofií Energy Studií je vytvoření příjemného prostoru pro vaši relaxaci a zároveň ponechání možnosti výběru, kterou cestou chcete jít. Můžete cvičit s cílem zlepšit kondici a pečovat o své zdraví, nebo můžete hledat svou duchovní cestu. Nikdo vás nebude hodnotit a posuzovat. Můžete se uvolnit a oddechnout si!

Praktikování jógy jakéhokoliv stylu je u nás v energy Studiích Václav Krejčík  přístupno všem, nehledě na to, jakou mají zdatnost, zkušenost a vědomí o józe. Naším cílem je nabídnout spektrum jógy v celé jeho šíři pro hledání cesty každého z návštěvníků. Klidné a relaxační prostředí umožní návštěvníkům rozšířit fyzické a mentální hranice za podpory celého týmu Energy Studií. Návštěvníci mohou poznávat sebe sama, zlepšovat kondici, rozvíjet fyzické, stejně jako duchovní aspekty jógy. Náš profesionální tým instruktorů a učitelů jógy klientům umožní jedinečným a osvěžujícím způsobem poodhalit roušku tajemství jógy.
Ať jóga otevře vaše srdce a nechá každému z vás svobodnou volbu bez omezení.

„Neodmítejte, co je vám dáno, ani neberte, co je dáno jiným, jinak narušíte svůj i náš klid.“

Václav Krejčík a Jakub Šamberger

Energy StudioStudio HOME Praha 1

Studio HEAVEN Praha 2