Rozvrh skupinových lekcí

pdf



Kurzy jsou v rozvrhu označeny písmenem K a poznámkou o termínu konání. Na jednotlivé kurzy je nutné se přihlásit předem na recepcích studií nebo e-mailem. Lekce v rámci řádného rozvrhu mohou rezervovat pouze členové telefonem, nebo e-mailem.

1 pro začátečníky
½ pro všechny
2 pro pokročilé
K kurz
T vhodné pro těhotné
S vhodné pro seniory
E Yoga in English
novinka

Rozvrh studia Praha 1

úterý

½ 17:00 - 18:00 PowerjógaHarenčáková Naďa
1 18:00 - 19:00 Jemná jógaHarenčáková Naďa
1 19:00 - 20:00 PowerjógaBílá Klára
záskok Harenčáková

středa (dnes)

½ 07:30 - 08:30 Ranní jógaMaio Nikol
1 11:30 - 12:30 Polední jógaRacková Karolína
1 17:00 - 18:00 PowerjógaKotěrová Romana
½ 18:00 - 19:00 Jóga pro zdravá zádaŠamberger Jakub
záskok 18.7. Králová
S
½ 19:00 - 20:00 Jógová terapie Macková Dana
záskok Strnad
S
1 20:00 - 21:00 Jin jang jógaStrnad Tomáš

čtvrtek

½ 07:30 - 08:30 Ranní jógaMacková Dana
záskok Záveská Duspivová
E
½ 11:30 - 12:30 Polední jógaZáveská Duspivová Petra
1 16:30 - 17:30 Jóga pro zdravá zádaKatolická Tereza S
1 17:30 - 18:30 Vinyasa jógaKepková Andrea
1 18:30 - 19:30 PowerjógaBerounská Tereza
½ 19:30 - 20:30 Silent jógaVazačová Michaela

pátek

½ 11:30 - 12:30 Jóga pro zdravá zádaŠamberger Jakub
záskok Harenčáková od 8.6. do 20.7.
S
½ 17:00 - 18:00 PowerjógaPoláková Šárka
záskok Andrysová
½ 18:00 - 19:00 HathajógaKlieštík Filip
13.7. - 31.8. záskok Chlebušová

sobota

½ 10:00 - 11:00 Powerjógalektoři se střídají
Andrysová

neděle

½ 10:00 - 11:00 Powerjógalektoři se střídají
Bílková
1 17:00 - 18:00 Jemná jógaLitterbachová Linda
½ 18:00 - 19:00 PowerjógaVávrová Berenika
záskok Kotěrová

Rozvrh studia Praha 2

úterý

½ 07:00 - 08:00 Ranní jógaPoláková Šárka
záskok Andrysová
½ 11:30 - 12:30 Polední jógaJosefová Simona
1 15:30 - 16:30 PowerjógaPoláková Šárka
½ 16:30 - 17:30 PowerjógaZáveská Duspivová Petra
½ 17:30 - 18:30 Vinyasa jógaMacková Dana
1 18:30 - 19:30 Jógová terapie Macková Dana
½ 19:30 - 20:30 PowerjógaKrálová Aneta

středa (dnes)

½ 07:15 - 08:15 Ranní jógaStrnad Tomáš E
½ 09:00 - 10:00 Jóga JAMStrnad Tomáš
½ 11:30 - 12:30 Polední jógaŠamberger Jakub
Záskok 11.7. - 18.7. Rožumberská
½ 16:00 - 17:00 Jógová terapie Jílková Jana
1 17:00 - 18:00 PowerjógaVávrová Berenika
záskok Jílková
½ 18:00 - 19:00 PowerjógaPoláková Šárka
záskok Andrysová
½ 19:00 - 20:15 Vinyasa jógaMazánková Jitka
záskok Andrysová

čtvrtek

½ 07:30 - 08:30 Ranní jógaPerglová Nella
záskok Josefová
½ 10:00 - 11:00 Jemná jógaHarenčáková Naďa S
½ 11:30 - 12:30 Polední jógaHarenčáková Naďa
½ 16:30 - 17:30 Powerjóga FIT&SLIMPoláková Šárka
záskok Jelínková
1 17:30 - 18:30 Jóga pro těhotnéJosefová Simona T
½ 18:30 - 19:30 Vinyasa jógaBílková Katka
½ 19:30 - 20:30 PowerjógaJosefová Simona

pátek

½ 07:30 - 08:30 Ranní jógaVávrová Berenika
záskok Záveská Duspivová
½ 11:30 - 12:30 Powerjóga FIT&SLIMRacková Karolína
1 16:00 - 17:00 Jemná jógaLitterbachová Linda
záskok Jelínková
½ 17:00 - 18:00 PowerjógaŠamberger Jakub
záskok Jelínková

sobota

1 09:30 - 10:45 Ranní jógalektoři se střídají
Jelínková

neděle

1 09:30 - 10:45 Ranní jógalektoři se střídají
Andrysová
½ 17:00 - 18:00 PowerjógaŠamberger Jakub
2 18:00 - 19:00 Power vinyasa jógaStrnad Tomáš

Informace k rozvrhu

Žádná z lekcí, kromě jógy pro těhotné, není genderově omezená.

Hodina každého instruktora je ovlivněna jeho osobou, a proto se mohou lekce se stejným názvem lišit.

Kapacita sálu P2: 26 osob.
Kapacita sálu P1: 20 osob.

Kontakty

Energy Studio HOME Praha 1

Energy Studio HEAVEN Praha 2