Studio se otevírá 30 minut před první lekcí ranní i dopolední a zavírá se 30 minut po polední a poslední večerní lekci. Za běžného provozu je možné přijít na lekce bez rezervace. Rezervaci si však může udělat každý, kdo chce mít jistotu svého místa.

Kapacity sálů jsou: 18 osob pojme Praha 2 a 16 osob Praha 1. Zmenšenou kapacitou sálů chceme kromě bezpečí zachovat i komfort pro cvičící. Mezi lekcemi je pauza. 

Sály nejsou vybavené podložkami na jógu. Jógovou dezinfikovanou podložku je možné zapůjčit na recepci za poplatek 100,-Kč. Doporučujeme všem nosit si vlastní podložku, kterou můžete potom uschovat v ES. 

Naše lekce jsou určené všem, jak začátečníkům, tak pokročilým, není-li u lekce specifikováno přesné určení.

Stáhněte si naši aplikaci Energy Studio a rezervujte si své lekce, buďte informováni o novinkách, rozvrzích a změnách v Energy Studiích.

Pravidla rezervací naleznete ZDE. Lekce v rámci řádného rozvrhu je možné rezervovat z chytrého účtu po přihlášení. Pro přihlášení použijte svůj e-mail a heslo. Neznáte-li heslo, vygenerujte si nové. 

K kurz
T vhodné pro těhotné
S vhodné pro seniory
E Yoga in English
novinka

Rozvrh studia Praha 1

 

POZOR!

Jógové podložky mějte vlastní, nebo si můžete dezinfikovanou podložku zapůjčit na recepci za poplatek 100 Kč. Do sálu na cvičení není umožněný vstup bez podložky. 

Žádná z lekcí, kromě jógy pro těhotné, není genderově omezená.

Hodina každého instruktora je ovlivněna jeho osobou, a proto se mohou lekce se stejným názvem lišit.

Majitelé ČLENSTVÍ ES: zrušení rezervace je možné nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Na pozdější zrušení nebude brán zřetel. V případě, že lekci řádně ve lhůtě do čtyř hodin před jejím začátkem nezrušíte a ani se na ni nedostavíte, lekce bez náhrady propadá a zároveň ztrácíte možnost rezervace na lekce v průběhudalších 30 dnů. Po této době bude možnost rezervací opětautomaticky obnovena.

Majitelé PERMANENTEK ES: při rezervaci lekce se automaticky strhne její cena z vaší permanentky. Bezplatné zrušení lekce je možné nejpozději 4 hodiny před jejím začátkem. V takovém případě Vám bude vstupné vráceno na vaši permanentku. Jestliže lekci nezrušíte ve lhůtě do čtyř hodin před jejím začátkem, nárok na vrácení stržené ceny bez náhrady zaniká.  

V tuto chvílí jsou omezené kapacity sálů, a proto je potřebné rezervovat lekce v Energy Studiích. S uvolněním restrikcí bude opět možné navštěvovat lekce bez rezervací, pokud si je nebudete chtít dělat.

Zdravotní upozornění

Pokud se necítíte dobře nebo máte jakékoliv příznaky virového onemocnění (zvýšená teplota, kašel, rýma, průjem), nenavštěvujte prosím skupinové lekce jógy v Energy Studiu. V případě, že budete vykazovat jakékoli výše uvedené symptomy, nebude Vám umožněn vstup do Energy Studia. Vezměte prosím na vědomí, že pokud zaměstnanec recepce nabude při Vašem vstupu podezření, že Váš zdravotní stav není v pořádku, je oprávněn Vám bezkontaktně změřit teplotu. Jestliže začnete během lekce jógy vykazovat příznaky virového onemocnění, může Vás lektor jógy požádat, abyste skupinovou lekci jógy opustili.

Děkujeme za pochopení a respektování uvedených pravidel.

Energy Studio HOME Praha 1

602 327 260

recepce1@energystudio.cz

Hellichova 1, Praha 1

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.