Čakry - cesty mořem energie

Na tříhodinovém semináři ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE máte možnost lépe pochopit a porozumět jemnohmotné energii, která nás obklopuje, jež proniká vším, a také proudí v našem těle. Naučíte se s ní spojit a využít ji pro pocit připravenosti k boji a schopnosti čelit každodenním problémům s novou chutí.

Stačí si jen dovolit čas sama pro sebe a dopřát si seminář ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE, kde budete plnou pozornost věnovat pouze svému vlastnímu JÁ, své skryté vnitřní energii, své životní síle - práně a budete spolu s ostatními ženami objevovat své tělesné, duševní a spirituální zdraví.

Pavla SSN1

Co se s námi děje když jsou naše čakry zablokované a neproudí jimi energie? Co udělat, aby se opět roztočily a energie jimi mohla proudit? 

V teoretické části si budeme povídat o tom, co to čakry jsou a jak fungují. Co se děje když jsou čakry zablokované a co tyto blokace způsobuje. Jak tyto blokády uvolnit a čakry zharmonizovat. Podrobněji se seznámíme se sedmi hlavními čakrami, které se nacházejí na našem energetickém kanálu Sušumně, která vede středem naší páteře.

V praktické části proběhne dynamická Oshova meditace na odblokování čaker, naučíme se sestavu kundalíni jógy, díky které se otevřou všechny energetické kanálky a centra a každou buňkou těla a celou myslí pronikne čistá univerzální síla. Těšit se můžete na nádherné cvičení ve dvojicích, během kterého základní čakry zharmonizujeme a posílíme zdravé proudění energie v našem těle.

 

Termíny


Datum konání Lektor Místo konání Cena

Přihláška na akci