LIVE IN THE SUNSHINE

Akce je již plně obsazena. V tuto chvíli je obsazen i seznam náhradníků v případně uvolnění místa bude přihlašování na akci opět zpřístupněno.

Buďte součástí: LIVE IN THE SUNSHINE – jedinečná jógová akce LOLË poprvé v Praze!

Že kanadské LOLË není jen běžnou značkou sportovního a lifestyle oblečení svědčí fakt, že pořádá také úžasné celosvětové sportovní akce. A je to tady! V září přichází na řadu také Praha v nádherném prostředí odsvěcené kaple.

A právě vy můžete být u toho, u první oslavy aktivního způsobu života – dopoledne plného jógy a také meditace s těmi nejlepšími lektory! Pozor! K dispozici je pouhých 100 míst  a navíc každý z účastníků získává v ceně vstupenky ikonickou žlutou podložku LOLË! Podmínkou účasti je bílé oblečení.

Praha, kaple Sacre Coeur, 28. září 2019

Sobotní den české státnosti podporuje sounáležitost, úctu a radost. Jeho symbolem je Svatý Václav. V LOLË ctíme tradice a vám i nám chceme dopřát úžasnou oslavu této hrdosti. Pojďte si námi užít den s jógou ve společnosti krásy kaple Sacre Coeur na Praze 5 a nejlepších jógových učitelů, kteří rozzáří vaši duši. Věříme v nemožné, sníme a myslíme na velké věci, budujeme smysluplné zážitky a jsme odhodláni činit dobro pro všechny, kteří ho přijímají a dále šíří. Baví nás podílet se na radosti i díky aktivnímu přístupu k životu - to je náš cíl. V LOLË jsme spojeni se svými společnými ambicemi zpřístupnit radost z pohybu každému na celém světě. Demografie, profesní nebo společenské postavení, nic z toho není pro nás důležité. Jsme LOLË. V mysli se cítíme dobře. Jógou pomáháme otevírat srdce všem, bez rozdílu.

Datum: sobota 28.9.2019

Místo: Kaple Sacre Coeur, Holečková 31, PRAHA 5

Doprava: MHD, možnost parkování v areálu (info na webu)

Prezentace: 9:30 hodin

Začátek: 10.00 hodin

Konec: 13.00 hodin

Lektoři: Václav Krejčík, Katka Bílková, Jakub Šamberger, Simona Josefová, Karolína Štraus Idris, Mariána Bečková

Cena: 699 Kč (v ceně každý získává žlutou ikonickou podložku LOLË) a současně je podmíněné přijít v jakémkoliv bílém oblečení.

Jsme LOLË – LIVE IN THE SUNSHINE

Pro Lolë je bílá barva velice typická – cvičí se v ní na obřích celosvětových akcích White Tour a oblékala se do ní také Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu, jejíž nezapomenutelné jogínské fotky můžete na internetu stále najít. Oblečte se proto i vy do jedinečné bílé kolekce Lolë, kde všechny kousky spolu perfektně ladí a mají dokonalé střihy, který lichotí každé ženské postavě.  Navštivte proto náš obchod v ulici Karolíny Světlé 19 na Praze 1, nebo si jednotlivé bílé kousky – podprsenky, trička, topy nebo legíny objednejte na www.lolestore.cz.

Cesta k nám

  • metro: Anděl (B) cca 15 minut pešky směr Malá Strana/Újezd, ulice Drtinova a Holečkova
  • tram: zastávka Švandovo divadlo č. 9, 12, 15, 20
  • auto: ulice Holečkova obousměrná - příjezd možný ze strany Újezd, Plzeňská i Strahov
  • parkování možné přímo v areálu (viz mapka) nebo v ulici Holečkova (nižší část) a ulici Drtinova (5 minut od adresy konání)

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.