Obličejová jóga - minikurz 19. 6., 26. 6., 3. 7. 2019

Vypíná, zklidňuje a rozjasňuje tvář, zvýrazňuje přirozenou krásu obličejových kontur, napomáhá dobrému naladění. Stačí chvíle nerušeného klidu, v sedě a podle potřeby o samotě. Jednotlivé prvky ale můžete provádět kdykoliv během dne, masáž například při nanášení krému nebo posílení obličejových svalů při cestě výtahem.

_MKU3937 kopie

Během tří setkání si kromě cviků obličejové jógy projdeme také všechny tři úrovně, které se k józe pojí, tedy tělo, mysl a duši. Na fyzické úrovni si představíme zajímavé pomůcky k péči o obličej, na úrovni mentální vyzkoušíme některé metody pozitivní psychologie a na úrovni spirituální si vytvoříme vlastní sankalpu pro krásu, zdraví a pohodu.

 

 

 

  • Prohřátí a prokrvení 
  • Posílení obličejových svalů 
  • Uvolnění – je stejně důležité jako práce se svaly
  • Masáž – vychází z modelačních postupů a lymfatických stimulací
  • Úsměv – je prevencí skleslého výrazu

Krásný obličej je posílený, ale současně uvolněný a projasněný. Úsměv přitom je tou nejdůležitější ásanou v józe, je výrazem laskavé mysli a korunou přirozené krásy.

 

termíny 2019:

lektorka Michaela Dombrovská (ES HOME Praha 1 - Hellichova 1)

Úterý 20:00 h / termíny: 29. 1., 5. 2., 12. 2. 2019 (3 lekce/50 minut)

 

lektorka Michaela Dombrovská (ES HEAVEN Praha 2 - Uruguayská 11)

Středa 20:00 h / termíny: 19. 6., 26. 6., 3. 7. 2019 (3 lekce/50 minut)

 

cena 499 Kč, členové ES zdarma oproti vratné záloze 200 Kč

Krátké inspirativní jógové programy - mini kurzy, ve kterých se krok za krokem seznámíte s technikami různých jógových stylů. Všechny kurzy jsou určené jak začátečníkům, tak pravidelně praktikujícím. Inspirujte se a prohlubte svou znalost jógy.