Weleda Jóga Dnes Konference Luhačovice 7.8.2021

Weleda Jóga Dnes Konference Luhačovice 7.8.2021

LOLE_SS17_YOGA_01

Výběr až 6 lekcí z programu ve dvou sálech! 

TOMBOLA

Jóga EXPO - jógové zajímavosti a ochutnávky /pomůcky, knihy, oblečení, šperky, čaje, kosmetika a další.../

 

Lektoři: Václav Krejčík a Jakub Šamberger - společná lekce, Zuzana Klingrová, Tomáš Strnad a Sára Tichá - společná lekce, Dagmar Volfová, Katarína Mikulandová, Katka Hilarová, Martin Fajka, Michaela Hluchová, Paulus Yoga - Kristýna a Daniel, Veronika Ševčíková, Dana Macková.

 

Cena: 1599 Kč / 1799 Kč

Místo konání: SC RADOSTOVA Luhačovice - Hradisko 1029, 763 26 Luhačovice

https://www.radostova.cz/

 

POZN: výběr lekcí je nutné vyplnit do poznámky ve Vaší přihlášce!

 

PROGRAM KONFERENCE:

8:00 h prezence

 

Sál A

9:00 / 1A Power FUSION / Vašek Krejčík a Jakub Šamberger (75 minut)

10:30 / 2A Jóga pro sportovce / Veronika Ševčíková (75 minut)

11:45 -12:15 PAUZA

12:15 / 3A On and off the mat: čel svému strachu / Tomáš Strnad a Sára Tichá (90 minut)

14:00 / 4A Shakti jóga – „probouzení měsíční energie“ / Zuzana Klingrová      (90 minut)

15:45 / 5A Prána flow jóga srdcem / Katarína Mikulandová (60 minut)

17:00 / 6A Tantra jóga a mantry s harmoniem / Dáša Volfová (90 minut)

 

Sál B

9:15 / 1B Ranní jógová sekvence na vlně dechu / Dana Macková (75 minut)

10:45 / 2B Powerjóga slow / Martin Fajka (60 minut)

11:45 -12:15 PAUZA

12:15 / 3B Otevírání kyčlí aneb jak a proč krok za krokem do pozice lotosu a nohy za hlavou / Katka Hilerová (75 minut)

13:45 / 4B Shiva & Shakti flow – mužská a ženská energie / Paulus Yoga – Kristýna a Daniel (90 minut)

15:45 / 5B Powerjóga flow / Michaela Hluchová (75 minut)

17:00 / 6B Meditace pro hlubší vědomí / Daniel Paulus (45 minut)

 

POPISKY LEKCÍ - PROGRAM

SÁL A

1A / Power FUSION / Vašek Krejčík a Jakub Šamberger (75 minut)

Fusion plyne v pomalém hravém tempu, kdy každý má čas zareagovat na své tělo a vše mu adaptovat. Pozice nejsou náročné. Naopak jsou základní a jednoduché a při delší výdrži se stávají fyzicky i mentálně náročné. Vědomí ásany od fyzických signálů přes energetickou výbavu (dech) až po ovlivnění smyslového vnímání se projevuje koncentrací tvořící sílu jednotlivých ásan spojených do plynulé meditace.

2A / Jóga pro sportovce / Veronika Ševčíková (75 minut)

Lekce jógy, která je sestavena speciálně pro potřeby aktivních sportovců. Zaměříme se na budování síly středu těla, zvýšení flexibility a uvolnění napětí v zatěžovaných svalových partiích. Budeme pracovat s dechem a pozorností, což příznivě ovlivní nejen sportovní výkon, ale i vaši vnitřní stabilitu a rovnováhu. Z vlastní zkušenosti surfařky a sportovkyně vám popíšu, jak si vytvořit jógovou praxi ušitou přímo na míru vašemu sportu.

3A / On and off the mat: čel svému strachu / Tomáš Strnad a Sára Tichá (90 minut)

Na lekci Sáry a Tomáše se budete věnovat práci se strachem. Strach je emoce, kterou často vnímá každý z nás. Má své výhody, díky kterým nás chrání před možným nebezpečím, ale zároveň má své stinné stránky, které nás omezují a nedovolují nám žít naplno. Čel svému strachu a opusť svou komfortní zónu skrze jógu a meditaci.

4A / Shakti jóga – „probouzení měsíční energie“ / Zuzana Klingrová (90 minut)

Pozice, dechové techniky, meditace, mudry i mantry, to jsou tantrické nástroje, které umožňují, aby se ženská kreativní energie Šakti probudila a znovu se potkala s inteligencí mužské energie Šivy. Během této lekce uvolníte psychické napětí, objevíte vnitřní klid a naplní vás pocit blaženosti a moudrosti.

5A / Prána flow jóga srdcem / Katarína Mikulandová (60 minut)

Poslouchejte tlukot svého srdce, i přes hudbu ucítíte jeho sílu. Vnímejte dech, jak si pohrává s vaším tělem a myšlenkami. Hrajte si s pohybem a buďte chvíli zpět jako dítě, které zkouší, vnímá a je plně soustředěné na danou chvíli. Nebudeme o nic usilovat, jen být… bušení srdce.

6A / Tantra jóga a mantry s harmoniem / Dáša Volfová (90 minut)

Jemná a laskavá jóga jako rituál pro rozšiřování vědomí. Tantrická hathajóga vychází z jemného přístupu k jógové praxi a tantrického know-how práce s vnitřní energií (kundalini) a čakrami – našimi „nehmotnými orgány“. Naše vnitřní energie je mocná – kam ji zaměříme, tam ji posíláme a to uskutečňujeme. Učíme se i umění pozorovatele bez hodnocení a nutnosti dosahování výkonů. Vědomá jóga podporuje naši přirozenou schopnost kráčet po své vlastní cestě.

SÁL B

1B / Ranní jógová sekvence na vlně dechu / Dana Macková (75 minut)

Dech je náš nejlepší přítel. S jeho pomocí rozhýbejme všechny části svého těla tak, že ani záklon nebude žádný problém. Ukážeme si, jak dech využít k tomu, aby nám praxe přinášela co nejvíce energie, nevyčerpávala nás a my z ní měli co největší užitek.

2B / Powerjóga slow / Martin Fajka (60 minut)

Pomalá, přesto dynamická lekce jógy se zaměřením na sebe sama a plynutí dechu v ásanách. Otevřeme kyčle, uvolníme ramena, rozproudíme energii a vydáme se na cestu k rovnováze a vnitřnímu klidu.

3B / Otevírání kyčlí aneb jak a proč krok za krokem do pozice lotosu a nohy za hlavou / Katka Hilerová (75 minut)

Oblast kyčelních kloubů je pro mnoho z nás (u mě to tak rozhodně dlouho bylo) téměř tajemným prostorem. Pevnost, která se vytvoří proto, aby se nám dobře sedělo na židlích, je často překážkou, když se pak chceme posadit při jógové praxi na zem, sednout si do dřepu nebo prostě jen správně chodit. Moje cesta k pozici lotosu trvala dlouhých sedm let a zahrnovala zohlednění citlivých kolen po letech tancování a další aspekty, které ode mě vyžadovaly zjemnění a zostření vnímání nejen kolem kyčelních kloubů, ale v celém (původně téměř vypojeném) hlubokém stabilizačním systému. Za tohle všechno jsem ale nakonec vděčná, protože jsem díky tomu objevila cesty, jak v téhle oblasti najít nejen větší flexibilitu, ale i mobilitu. Přidejte se ke mně na 90minutovou cestu do téhle neprobádané oblasti a odneste si tipy a postupy, jak na otevření kyčlí pracovat během své jógové praxe.

4B / Shiva & Shakti flow – mužská a ženská energie / Paulus Yoga (90 minut)

Daniel & Kristýna vás společně provedou unikátní praxí z duality k vnitřní jednotě.

5B / Powerjóga flow / Michaela Hluchová (75 minut)

Jemné jógové plynutí v souladu s dechem a spojení síly i pružnosti v přítomném okamžiku.

6B / Meditace pro hlubší vědomí / Daniel Paulus (45 minut)

Daniel Vás provede krátkou, ale účinnou pránájámou, která Vás připraví na jóga nidru. Hluboký odpočinek je klíčem k uzdravení a omlazení, stejně jako k lepší koncentraci. Užijte si tuto závěrečnou lekci v duchu tradiční jógové relaxační techniky a zažijte její přínos pro Vaši praxi i mimo podložku.

 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.