Prána vašja jóga

Jóga je jen jedna. Tak jako máme jedno tělo. Jsou různé styly jógy a my máme tu možnost si vybrat, co nám vyhovuje. Cílem je žít v harmonii se svým tělem, aby nám bylo jednoduše dobře. Roky cvičíte jogu, řadíte se do prvních řad, myslíte si, že vaše kondice je fakt slušná.
Dýcháte za celou jogovou sešlost. Drtíte a mučíte své tělo do neskutečných zkrutů a záklonů. A ono to po čase nějak nejde dál a taky to začne někde bolet a člověk musí zvolnit.
A taky navštěvovat často fyzioterapii.


A pak potkáte prána vašja jógu!
Najednou zjistíte, že se vůbec nemusíte tolik namáhat a tlačit, tolik se předýchávat a mučit. Když zvolníte a necháte tělo plynout na vlně dechu, pustí vás překvapivě tam, kde se vám nikdy
ani nesnilo, že byste se dostali. Prána vašja jóga je o trochu jiné dechové technice a tudíž o jiné kvalitě ve spojení dechu a pohybu. Je to také ucelený systém sekvencí pozic, který vytvořil Acharya Vinay Kumar. Dynamické a poměrně fyzicky náročné cvičení, které provází jemná pránájáma. Při pravidelné praxi jste schopni za čas viditelně zvýšit své fyzické schopnosti.


Jde tady především o plnost, rytmus a polaritu. Zvýšením kapacity plic  dostaneme více kyslíku do
všech orgánů, svalů, kostí, kloubů a fascií. Prána je doslova “to, co nás oživuje”

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.