Restorativní jóga a pránájáma

Hluboce uvolňující praxe jógových relaxačních pozic s pomocí jógových pomůcek (bolster, deka, pásek, přikrývka očí, kvádr) a delší výdrží (3-20 min) v pozici. Během lekce dochází k zaujmutí relaxačních pozic s dopomocí pomůcek - tvoříte své "hnízdečko" pro pohodlí, klid a uvolnění se. Po nastolení pozice probíhá práce s dechem, vizualizacemi a některé pozice doprovází zvuk tibetských mís. Mysl byla zaujata a pak ji byla dána volnost - nastává vnější i vnitřní ticho. V začátku lekce je věnován čas výuce pránájámické techniky a na konci je prostor pro meditaci.

V rámci lekce dochází k uvolnění fyzického těla v nejhlubších strukturách - kosti a klouby, redukci fyzického napětí, stresu a celkové regeneraci energie a síly. Restorativní jóga je praxe pro obnovení energie a radosti ze života bez svazků s okolím.

Pozor!

Během lekce se využívají pomůcky. Všechny pomůcky, které se využívají pro restorativní jógu jsou v Energy Studiích dezinfikovány. Pro praxi však doporučujeme mít vlastní podložku na jógu, přikrývku očí a pokud je možné i deku. Kromě zmiňovaných pomůcek jsou bolstery, kvádry a deky k zapůjčení ve studiu.

 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.