15. narozeniny - plynutí s Energy Studii

„Power“ – to slovo vyjadřuje sílu rozhodnutí dělat pro sebe to nejlepší, snažit se a nepřestávat, když se pod nohama objeví překážka. Z pohledu bojovníka a odstupu člověk hledá řešení ve vzájemném vztahu „on a okolí“, a to je na powerjóze úžasné.

15. narozeniny - plynutí s Energy Studii

Když jsme před 15 lety vstoupili do vlastního podnikání a otevřeli první velké jógové studio v Praze, netušili jsme, do čeho jdeme. Byli jsme nadšení a s jasnou vizí, co chceme dělat. Chtěli jsme lidem nabídnout powerjógu, která nás nadchla a oslovila natolik, že jsme si ji zamilovali.

Dodnes ji učíme a děláme téměř stále stejně, možná jen více s přihlédnutím potřeb současného člověka, který často řeší problémy s pohybovým aparátem a zády. A tak jsme zapojili do powerjógy více terapeutických konceptů, které zlepšily její účinnost. I tak powerjóga zůstává dynamická v dechu, nabízí každému, kdo ji praktikuje, vnitřní sílu a odhodlání dělat věci, pro které se rozhodne. Souměrně posílí a protáhne svaly, aby byly vyrovnány svalové dysbalance, pozorností k dechu působí na projasnění mysli a pročištění hlavy, všemi technikami postupně oslovuje vnitřní já a rozvíjí sebekontrolu a vědomí sebe sama. „Power“ – to slovo vyjadřuje sílu rozhodnutí dělat pro sebe to nejlepší, snažit se a nepřestávat, když se pod nohama objeví překážka. Z pohledu bojovníka a odstupu člověk hledá řešení ve vzájemném vztahu „on a okolí“, a to je na powerjóze úžasné. Rozvíjí vnímání jednotlivce v rámci celku a posunuje individuální schopnosti a možnosti mílovými kroky vpřed.

Energy Studia slaví 15 let. Uplynulo mnoho času, ale na druhou stranu, co je to čas v hinduistickém vnímání času? Jen veličina, která je. Jógovými sály prošlo mnoho studentů, kteří na své cestě inspirují své nové studenty. Rozšiřují tak komunitu lidí, kteří se zajímají o to, co dělají, jak se pohybují, jak se stravují a pečují o sebe i okolí. Powerjóga jim v tom je průvodkyní, která dodává sílu pro chvíle, kdy je jí více třeba. Když je síly dostatek, popohání na cestě vpřed i s uvědoměním potřeby zastavit se, aby vše bylo vyrovnáno. 

Energy Studia Václav Krejčík začala slavit své 15. narozeniny postupně proměnou interiéru Energy Studia HOME i HEAVEN. „Jde nám o krásu, pohodlí a příjemné prostředí, ve kterém se my i naši klienti cítíme dobře“.

Energy Studia Václav Krejčík slaví, a tak přijďte pobýt, načerpat energii a potkat se s fajn lidmi, kteří jsou naladěni na podobné vlně. 

Jste-li nováček v Energy Studiích, máte 1. týden jógy zcela zdarma (platí do odvolání). Vyzkoušejte lekce, lektory, a pak se rozhodněte, kterou možnost v rámci vstupů zvolíte. Můžete studia navštěvovat na jednotlivé vstupy či na zvýhodněnou permanentku nebo také, chcete-li chodit cvičit jógu více než jednou týdně, využijte neomezenost Energy členství. Mnohé druhy členství poskytují různé výhody jako návštěvy akcí JógaKlubu zdarma, rezervaci lekcí, a především neomezenost vstupů. 

Přijďte a nabijte se v Energy Studiích Václav Krejčík energií, která vám vydrží pro běžné dny. 

Těšíme se na vás!

Vašek a Jakub

ES 15 mesicu

 

ES minikurzy leto

 

 

 

 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.