Aktualizované info k PROVOZU ES od 18.5.2020!

OTEVŘENO - obě Energy Studia jsou otevřená (můžete bez rezervací), LIVE vysílání a info k rezervacím. Šatny budou od 25.5. 

Aktualizované info k PROVOZU ES od 18.5.2020!

V tuto chvíli jsou v Energy Studiích zkušební rozvrhy. Z důvodu zmenšené kapacity sálů Vám doporučujeme dělat si rezervace, ale podmínkou k účasti na lekci nejsou. Stačí se cca 2 hodiny před začátkem lekce mrknout na stav lekce, zdali je obsazena, nebo ne. Můžete také zavolat na recepci, kde Vám řeknou, jaký stav lekce je. Nejste-li si tedy jistí svou rezervací, vyčkejte a přijďte na místo. Lekce nejsou zcela obsazené a postupně se kapacita zvýší. Původní kapacity sálů však již nedosáhneme. 

Členy i majitele permanentek prosíme, aby si zbrkle nedělali rezervace na týden dopředu a zvážili reálně svůj čas. V případě nedostavení se na lekci tak zabíráte místo k praxi jiným zájemcům. Méně jak 4 hodiny předem již rezervace nelze zrušit. Pokud včas rezervaci nezrušíte, permanentkám je automaticky cena lekce účtována a majitelům členství bude, po druhé nenavštívené rezervované lekci, zablokována možnost rezervace na dobu jednoho měsíce. V takovém případě přijďte přímo na lekci. Prosíme, dodržujte pravidla rezervací a buďte ohleduplní ke všem, kteří lekci chtějí navštívit a čas na ni mají.

Rozestupy v sálech jsou zajištěny. Dle vládního nařízení u skupinových lekcí 2 metry rozestupů nejsou podmínkou konání skupinových lekcí. V tuto chvíli je však kapacita sálů zmenšena jak pro vaše bezpečí, tak pro pohodlí.

Cvičení probíhá bez roušek! Roušku používáte jen na cestu do studia a během pohybu v prostoru recepce. K čekání na lekci poslouží i terasa ve studiu na Praze 2, a tak ji také prosíme využijte. 

Dezinfekce jsou rozmístěné v celém prostoru studií, chcete-li použít svou, mějte svou. Při vstupu do Energy Studií je třeba ruce dezinfikovat.

Šatny budou v provozu od 25.5. Do té doby se převléci můžete v prostoru studií, když se neshlukujete dohromady. Ideální je přijít převlečený. Místo ve studiu je, zavedli jsme delší pauzy mezi lekcemi a vždy je čas a prostor na výměnu účastníků lekcí. 

WC můžete použít.

Od 12.3. do 24.5. 2020 bylo majitelům členství zastaveno, pokud v průběhu nouzového stavu nepožádali o jeho otevření. Tato doba je přidaná na konec členství. Od 25.5. se opět pravidelně obnovují měsíční splátky. Do Vašeho členství jsme přidali bonus: LIVE lekce Energy Studií, které šetří čas a umožňují cvičit doma v rámci členství. Stejně tak máte aktivní i účet na Jóga Virtual s tarifem all inclusive. Všechny lekce ve studiích je možné v rámci členství rezervovat. Předem si však nastudujte pravidla rezervací.

Majitelé Permanentek mají možnost rezervovat lekce jógy také. V pravém horním rohu www.energystudio.cz najdete záložku PŘIHLÁSIT SE. Zde je Váš „CHYTRÝ ÚČET“ a zde můžete provést rezervace lekcí, chcete-li. Rezervace lekcí nejsou povinné a je možné přijít na místo. Předem však zkontrolujte v rozvrhu lekcí, zda-li je lekce volná. 

Úschovna podložek (na vlastní odpovědnost) pro členy bude od 1.6. 

Od 25.5. se také aktivují splátky členství. 

Někteří lektoři nejsou již součástí Energy Studií, protože svou činnost ukončili, nebo vyčkávají. Na Praze 1 - Katka Feitová během léta cvičit nebude, jako každý rok, a zacvičit si s ní můžete ve čtvrtek v 16.30 na Praze 1 již od 28.5. během celého června. 

Přejeme Vám příjemné cvičení v Energy Studiích i s novou možností využívat v klidu domova cvičení v nových LIVE lekcích (https://live.energystudio.cz)

tým Energy Studií 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.