All inclusiv tarif VIDEÍ pro majitele členství

Jste majitel členství Energy Studií? Uvolňujeme pro vaše členství všechna videa, on-line kurzy a DVD Václava Krejčíka v on-line TV JÓGA VIRTUAL. 

All inclusiv tarif VIDEÍ pro majitele členství

Situace nám nedovoluje cvičit ve studiích, a tak abychom podpořili vaši praxi, mohou ode dneška majitelé členství ES využívat naplno JÓGA VIRTUAL - domácí jógové studio.

Můžete využívat celý archív, krátké sekvence různých časů, celé lekce jógy, on-line kurzy - pro začátečníky, zdravá zada, workshopy instruktorů Power Yoga Akademie i Energy Studia, poslední 4 DVD Václava Krejčíka můžete stáhnout do svého PC a doma cvičit. 

  • Při podpisu členství jste zadali na recepci svou e-mail adresu, skrz kterou jste byli registrováni do systému Energy Studií i Jóga Virtual.
  • Použijte tuto adresu.
  • Zadejte heslo v pravém horním rohu stránek www.jogavirtual.cz a cvičte.
  • DVD jdou stáhnout i do PC.

Nemáte-li heslo, nebo jste ho zapomněli, dejte obnovit heslo a za pár minut vám heslo přijde. Zadejte a cvičte naplno, ať neztrácíte kondici a radost.

Všichni lektoři Energy Studií i mnozí další natáčí průběžně videa a ty najdete na www.jogavirtual.cz. Můžete tedy své členství využít nyní naplno i doma.

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.