Energy Studia 2021 - info nejenom pro členy

Nové podmínky Jóga Virtual a LIVE lekcí (on-line služby) pro majitele členství, výhodné členství 2021, revize smluv a nové obchodní podmínky 2021. LIVE KREDIT - beze změny. Čtěte! 

Energy Studia 2021 - info nejenom pro členy

Energy Studia vstupují do plnoletosti. V roce 2003 jsme otevřeli první studio s třemi sály na jógu, malou posilovnou, pedikérknou, masérnami, saunou a restaurací. Od té doby jógujeme dál a děkujeme všem, kteří nás navštěvují, nebo našimi dveřmi prošli. 

Doba covidová zanechala ve studiích i našich životech nové výzvy. Neustálé zavírání a otevírání narušily kontinuitu poskytovaných služeb a členství. Proto jsme se rozhodli, že od 1.1.2021 změníme celý systém fungování a v době plnoletosti začneme znova s čistým štítem, nezatíženi minulostí a s vizí nové doby. 

PRODLOUŽENÍ ZASTAVENÝCH ČLENSTVÍ v roce 2020

Členství, která byla pozastavena, i když někteří využívali LIVE lekce od 12.10. do 31.12.2020 (stejně jako na jaře), jsou nyní prodloužena o tuto dobu. Prosíme, abyste ve svém “Chytrém účtu” zkontrolovali platnost vašich členství, zda-li systémové prodloužení proběhlo v pořádku. 

NOVÁ AKTIVACE ON-LINE SLUŽEB

3.1.2021 dojde k vypnutí bonusových on-line služeb ke členství a bude třeba je opět aktivovat, pokud je budete chtít využívat. 

Od 4.1. si ve svém Chytrém účtu můžete on-line služby (LIVEstreaming a Jóga Virtual) opět zapnout. Jejich zapnutím souhlasíte s novými podmínkami on-line služeb Energy Studií (1. smlouvy nebudou prodlouženy o dobu zavření, pokud budou on-line služby využívány; 2. zapnete-li si on-line služby Energy Studií, po dobu trvání smlouvy je nelze vypnout). 

Tuto aktivaci můžete provést i při rezervaci lekcí při samotné rezervaci. Systém se Vás zeptá, zda-li souhlasíte s pravidly, nebo ne. Nabídne Vám zaškrtnutí políčka pro nové podmínky, nebo když nebudete chtít - tak možnost nabitý LIVEkreditů.

TO DO! Při rezervaci lekcí LIve Energy od 4.1.potvrďte/nepotvrďte svůj zájem využívat on-line služby Energy Studií (LIVE streaming a Jóga Virtual) dle nových podmínek pro poskytování on-line služeb Energy Studií. 

VÝHODNÉ ČLENSTVÍ 2021 a REVIZE SMLUV

Vzhledem k situaci, kdy studia jsou uzavřena, nabízíme možnost přestoupit na nový výhodný typ členství platný od ledna 2021, nebo dočerpat staré členství, které již nebude obnoveno za starých podmínek. 

Nové typy členství pro přechodové období od ledna 2021 do 28.2.2021

Energy členství FLEXI

 • 1 rok vcelku 9900 Kč  + členský poplatek 599 Kč (byl-li členský poplatek již hrazen, neplatí se znova. Členský registrační poplatek platí pouze pro nové členy). 

Energy členství FLEXI

 • 1 rok - platba po měsíci 990 Kč  + členský poplatek 599 Kč (byl-li členský poplatek již hrazen, neplatí se znova. Členský registrační poplatek platí pouze pro nové členy). 

Přestup na nový typ členství

Na recepci ES Praha 2 je možné podepsat novou smlouvu a převést své staré členství na nový typ. Stačí napsat na recepce2@energystudio.cz - kde Vám novou smlouvu připraví k podepsání. 

Kdo přestoupit nebude chtít, respektujeme to. Prodloužení dané smlouvy po vypršení doby, na kterou členství bylo sjednáno, však nebude již možné. 

 1. POZOR! Od ledna 2021 již nenabízíme členství dopoledne, tří měsíční, pro jedno, nebo dvě studia. 
 2. Členství senior a student zůstává stále v nabídce. 
 3. Nově nabízíme členství FLEXI, které platí pro neomezený počet studií (provozoven) včetně provozu on-line služeb Energy Studií (live streaming a JógaVirtual.cz). Tyto služby byly s jarem 2020 dány jako bonus ke členstvím a nyní se stávají součástí členství. Pokud je budete využívat, je třeba si je ve svém Chytrém účtu zapnout. 

Uhrazené členství vcelku

Ti, co mají uhrazené členství vcelku ho dočerpají za podmínek, které měli. Je třeba zvolit možnost využívat služeb on-line, nebo nevyužívat. Dle toho se řídí i pravidla prodlužování smluv při uzavření provozu Vládou ČR. 

Hrazené a uhrazené členství měsíčními splátkami

Ti, co řádně, dle smlouvy hradili měsíční splátky i když studia byla uzavřena, mají uhrazenou určitou dobu, kdy byla studia uzavřena. Buď je možné členství dočerpat ve chvíli, kdy studia budou otevřena a nebo využít uhrazenou částku na úhradu nového typu členství ve splátkách za 990 Kč měsíčně. Uhrazená částka bude použita pro úhradu splátek a rozdíl bude následně ve splátkách opět hrazen po dobu trvání smlouvy. Je nutné zvolit, chcete-li aktivní on-line služby, nebo neaktivní. 

NOVÁ ČLENSTVÍ OD 1.1.2021

Od ledna 2021 rušíme členství pro obě studia a nové členství FLEXI bude platné pro všechny provozovny bez rozlišování. 

Od ledna 2021 je součástí každého členství: EnergyLIVE streamimg, stejně jako je součástí členství i přístup do Jóga Virtual - vaší domácí jógové TV. Tuto službu bude nutné od 4.1.2021 aktivovat ve vašem “Chytrém účtu”. Aktivováním této služby souhlasíte s tím, že členství, která budou tyto on-line služby využívat, nebudou o dobu uzavření prodloužena. On-line vysílání plně nahrazuje provoz studií. Pokud se rozhodnete aktivovat on-line služby, po dobu trvání smlouvy je není možné již vypnout. 

Podmínky on-line služeb pro členy

Energy LIVE streamimg probíhá neustále a je součástí členství. Pokud dojde k uzavření Energy Studií z důvodu rozhodnutí Vlády ČR, Energy LIVE může pokračovat ve chvíli, kdy měsíční platby členství stále probíhají a nebo je uhrazeno celé roční členství v celku.

Od 4.1. do 10.1. si ve svém “Chytrém účtu” můžete on-line služby (LIVEstreaming a Jóga Virtual) opět zapnout. To samé lze provést i při rezervaci lekcí od 4.1. Jejich zapnutím souhlasíte s novými podmínkami on-line služeb Energy Studií (1. smlouvy nebudou prodlouženy o dobu zavření, pokud on-line služby budou využívány; 2. zapnete-li si on-line služby Energy Studií, po dobu trvání smlouvy je nelze vypnout). 

Využíváte-li LIVE streaming formou LIVE KREDITŮ - tento způsob zůstává beze změny

ENERGY ČLENSTVÍ 2021

Přechodové období od ledna 2021 do 28.2.2021

Energy členství FLEXI

 • 1 rok vcelku 9900 Kč  + členský poplatek 599 Kč (byl-li členský poplatek již hrazen, neplatí se znova. Platí pouze pro nové členy). 

Energy členství FLEXI

 • 1 rok - platba po měsíci 990 Kč  + členský poplatek 599 Kč (byl-li členský poplatek již hrazen, neplatí se znova. Platí pouze pro nové členy). 

Řádné ceny členství od 1.3.2021

Energy členství FLEXI

 • 1 rok vcelku 11900 Kč + členský poplatek 599 Kč. 

Energy členství FLEXI

 • 1 rok - platba po měsíci 1190 Kč + členský poplatek 599 Kč. 

PERMANENTKY

 • Permanentky zakoupené od 1.1.2021 mají platnost 1 rok. Není-li permanentka vyčerpaná do 1 roku, propadá a není možné ji převádět do dalšího období. 
 • Permanentky zakoupené do 31.12.2020 s tří letou platností je nutné vyčerpat do konce roku 2021. Poté bude jejich platnost ukončena. 
 • Ceny permanentek zůstávají stejné. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.