Exkluzivita LIVE lekcí ES

Přinášíme Vám nové LIVE lekce: jóga všímavosti, jin jóga a mindfulness + stabilní lekce vinjása jógy, powerjógy FLOW i jógy proti stresu. Cvičte v pohodlí domova a šetřete svůj čas. 

Exkluzivita LIVE lekcí ES

Nouzový stav nás naučil mnohé. Mezi jiným i to, že je možné se s technikou spřátelit a následně ji efektivně využívat. V době nouzového stavu byly LIVE lekce tím, co nám pomáhalo nejen udržovat kontakt s vámi, ale také přispět na provozní náklady Energy Studií i lektorů, kteří LIVE dva měsíce cvičili.

Na základě vašich přání jsme se rozhodli v LIVE lekcích pokračovat, a to v menším rozsahu lekcí, ale s lektory, které jste si oblíbili. Píšete nám, že vám LIVE lekce šetří čas, zjednodušují navštěvování lekcí, nebo efektivně doplňuje vaši jógovou praxi. A tak zůstáváme a budeme stále s vámi #vyimyspolecne.

  • Lekce budou stále plánovány týden dopředu.
  • Na lekce je možné automaticky využít členství Energy Studií (od 18.5.).
  • Na lekce je možné vstoupit a uhradit jednotlivý vstup.
  • Na lekce je možné využít speciálního balíčku.

Pokud lekci nestihnete, ale máte ji dopředu zarezervovanou, můžeme vám poslat link s lekcí již proběhlou. Po promeškané lekci je potřeba nás kontaktovat na emailu live@energystudio.cz. Ranní lekci zašleme v zápětí, odpolední lekci až další pracovní den. Zasílání lekcí probíhá pouze v pracovní dny. Technická situace může ojediněle způsobit, že lekci nelze nahrávat. Stává se to v poslední době díky ZOOMu. Lekcí máme zásobu z uplynulých dvou měsíci, a tak pokud nenahrajeme lekci LIVE právě z tohoto důvodu, zašleme vám jinou lekci.

Studenti Power Yoga Akademie mohou v rámci LIVE lekcí čerpat hospitační lekce. Studenti musí být v rámci hospitačních lekcí přítomni s lektorem - LIVE.  Máte-li čas, lekci rezervujte a zúčastněte se přímo LIVE lekce, v chatu lektorovi zanechte zprávu o plnění hospitace. Odkaz na lekci z důvodu vaší nemožnosti časově se zúčastnit od 11.5. již neposkytujeme, a to z důvodu aktivní hospitace.

Lekce rezervujte na https://live.energystudio.cz - nebo ve svém chytrém účtu v Energy Studiu. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.