Info k provozu studia od 5.10. + LIVE lekce od 6.10.

Od pondělí 5.10. v Energy Studiích musíme omezit kapacity sálů ještě více, než již jsou. Místa bude méně. Jen 9 lidí v sále. Prosíme vás o odpovědné rezervace.

Info k provozu studia od 5.10. + LIVE lekce od 6.10.

Milí zákazníci a přátelé Energy Studií.

Kdo ví, že přijde praktikovat, což pomůže vám i nám #vyimyspolecne, rezervaci udělejte, a to především v ES HEAVEN Praha 2. Praha 1 je během dne, stejně jako Praha 2, v pohodě. Kdo z vás chcete být a cvičit doma, pro vás máme rozšířené lekce LIVE (rezervujte na https://live.energystudio.cz).

Cvičení ve studiích probíhá bez roušek a rouška je nutná pouze v prostoru šaten a recepce. Mezi lekcemi jsou dostatečné rozestupy, aby se eliminovalo míchání skupin lidí, studia jsou plně vybavena čističkami vzduchu, dezinfekcemi - pro vaši i naši bezpečnost děláme maximum.

Odpovědné rezervace

Upozorňujeme všechny členy Energy Studií, že pokud se nedostavíte na 2 rezervované lekce, systém zablokuje možnost rezervací na jeden měsíc.. Lekce můžete i nadále navštěvovat, ale v tomto případě je třeba přijít bez rezervace. K tomuto kroku jsme museli přistoupit, protože mnozí si udělají několik rezervací a následně na lekce nechodí bez zrušení, nebo omluvy. Brání tak lidem, kteří by na lekci rádi přišli.

Věříme, ze oznámené 14ti denní omezení, není jen předvolební slib a doufáme, že situace se zvládne v pro všechny dobře. Základem je však nastavení mysli a pohoda, podpora imunity, a to pro vás umíme tvořit my. Tak s námi zůstávejte, ať už ve studiu, nebo LIVE.

Děkujeme.

Vaše Energy Studia!

Program LIVE lekcí pro týden od 5.10. 

  • Úterý 6.10. 19.00 powerjóga pro všechny - Václav Krejčík
  • Středa 7.10. 7:15 ranní flow jóga - Václav Krejčík
  • Čtvrtek 8.10. 7:15 ranní jógové probouzení - Dana Walker
  • Pátek 9.10. 7:15 jemná ranní jóga - Karolína Idris Štraus
  • Neděle 11.10. 9.00 powerjóga pro všechny - Jakub Šamberger

Rezervujte svou lekci na https://live.energystudio.cz

Nestihnete-li svou lekci a budete-li ji mít zarezervovanou, napište po lekci na live@energystudio.cz a lekci Vám zašleme, abyste si mohli doma zacvičit. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.