Info ke znovuotevření Energy Studií

Otevřít můžeme, ale myslíme si, že není kam spěchat... zatím náš termín, kdy si myslíme, že by to mohlo jít...11.5.2020. 

Info ke znovuotevření Energy Studií

Milí Energy jogíni, 

vzhledem k situaci, která nastala ve čtvrtek 23.4., kdy vláda posunula uvolňování restrikcí o 14 dnů vpřed (USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 23. dubna 2020 č. 453 o přijetí krizového opatření), bychom mohli v pondělí 27.4. otevřít provoz Energy Studií s maximální kapacitou 8 osob v sálech, cvičením v rouškách a velkými hygienickými podmínkami - počítaje nepoužívání šaten a sprch nebo desinfekcí před vstupem do každé místnosti. Tuto možnost vítáme a jsme rádi, že se postupně snad vrátíme do „nějakých“ optimálních podmínek provozu - ROK „1“. Některé podmínky budou přetrvávat v průběhu času, ale doufáme, že se situace s virem zlepší a podmínky budou zmírněny pro cvičení do nějaké únosné míry. 

Po zvážení situace jsme se rozhodli nespěchat a budeme s otevřením ještě vyčkávat, protože upravujeme celý systém fungování studií. Připravujeme bezpečný prostor pro vás, naše návštěvníky. Tvoříme nové rozvrhy sálů Energy Studií společně s LIVE vysíláním Energy Studií, které stále zůstane v nabídce. Naším cílem je tvořit a znovu vytvořit stabilní a příjemný prostor k relaxu, ale také především opět vybudovat bezpečné místo pro vaši praxi jógy i s menším počtem klientů, stabilním a profesionálním lektorským týmem. Přejeme si, abyste svůj čas mohli opět příjemně a s radostí trávit v našich studiích.

Často se nás dotazujete, zda budeme cvičit v parku, kde lze cvičit ve skupinách 10 lidí, později možná bez omezení. Nyní již 18 let budujeme pohodový prostor pro praxi jógy a v rámci ES nebudeme vést lekce v parcích. Neslučuje se to s naší představou.

Předpokládáme, že bychom 11.5. (dle situace) otevřeli zkušební provoz s velice jednoduchým rozvrhem studií, současně doplňovaný LIVE programem lekcí. Lekce v rozvrhu si budou moci členové i majitelé permanentek rezervovat přes svůj profil a chytrý účet, ke kterému má již nyní každý přístup po přihlášení se na našich webových stránkách www.energystudio.cz. Ve svém profilu je možné dobíjet permanentky, prodlužovat a pracovat se členstvím, zjistíte zde, jak často cvičíte a jaké akce máte rezervované. Akce, které měly proběhnout a neproběhly, jsou stále aktivní a mají platné vstupné. Zatím se větší skupiny lidí nedají plánovat, ale jakmile budeme mít sami více informací, od kterých se budeme moci odrazit, budeme akce přeplánovávat a informovat vás včas o nových termínech a případném způsobu náhrady. 

Připravte se prosím na to, že v sálech z hygienických důvodů nebudou dostupné pomůcky na jógu - především se to týká podložek. Vy, kteří nemáte vlastní podložku, ideálně si ji pořiďte. Desinfikované podložky budou k půjčování na recepci za poplatek. Nutné pomůcky pro cvičení jógy budou k výdeji na recepci s ochranným potahem/ filtrem nebo desinfekcí. Členové si budou moci uschovat svoji podložku v obalu ve studiu (bez našeho ručení za ni, ve volném prostoru), zároveň budou moci využívat LIVE program v rámci svých členství. Na nákup podložek a pomůcek platí pro všechny členy ES sleva 10%.

I nadále budeme nabízet možnosti zakoupit si permanentky na 10 nebo 20 vstupů. Nebude však možné zakoupit jednotlivé vstupy na lekce. Rozhodli jsme se dále neposkytovat první vstup zdarma, ale pro všechny nováčky budeme nabízet „balíček nováčka“, který bude držitele opravňovat jeden týden navštěvovat studia za speciální cenu a vyzkoušet si lektory, styly i prostor, zda-li jim to vyhovuje. Pro seniory a studenty bude zavedena nová jednotná cena permanentky nebo členství.

Věříme, že novinky, které v provozu budou postupně zaváděny, budou k prospěchu věcí v rámci celého systému Energy Studií a především pro vaši i naši bezpečnost. To, co potřebujeme nyní, je najít nějakou oporu a jít s vědomí radosti do běžného života. Být opatrní, ale ne vystrašení, že na každém rohu něco číhá. Možná to, co číhá…je schováno zcela jinde. 

Mějte krásné dny, cvičte s námi LIVE a těšme se společně na setkání! 

Vašek a Jakub 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.