Vstupte a co pro vstup mít?

Energy Studio vítá všechny, dle nařízení vlády s ohledem na zajištění bezpečnosti a zdraví všech zúčastněných na lekcích jógy. Prosíme Vás - mějte při vstupu do studia nasazenou ochranu nosu a úst (respirátor, nano-roušku). Cvičte volně - bez respirátoru, nebo roušky. 

Vstupte a co pro vstup mít?

Aktualizace k 25.11.2021

Dle vyhlášení vlády ČR je nutné se při vstupu do ES prokázat v aplikaci TEČKA: certifikátem o vakcinaci, nebo prodělanou nemocí covid - max 180 dnů. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizace k 1.11.2021

Vstup do provozovny Energy Studia, prosíme, prokážte se jednou z následujících podmínek:

  • PCR test s negativním výsledkem (platí 3 dny od 1.11.), nebo
  • antigenní test s negativním výsledkem (platí 1 den od 1.11.), nebo
  • plné očkování, nebo
  • prodělání covid-19 - laboratorně potvrzenéneuplynulo více než 180 dní, nebo
  • možnost samotestování na recepci antigenním testem (cena: 50 Kč). V případě krizového scénáře, můžete učinit samotestování v recepci studia. Můžete si přinést i svůj test, nebo si ho zakoupíte na recepci ES. Antigenní test provedete na místě a vyplníte prohlášení o bezinfekčnosti. 

Pro vstup a veřejné prostory mějte nasazenou ochranu úst a nosu. Respirátor/ nano rouška v při vstupu a ve společných prostorech (mimo sál na jógu. Cvičíte bez respirátoru).

Při vstupu je nutné vyplnit dotazník bezinfekčnosti. Pokud jste očkovaní, vše zaneseme do PC systému a při další Vaší návštěvě se Vás již nebudeme ptát. Zprávu o stavu uvidíme v systému. Jen Vás prosíme, od 1.11., o opětovné ověření vašeho očkování pomocí QR kódu ve vaši aplikaci chytrého telefonu.

Veškeré možnosti pro vstup do studia mějte v aplikaci chytrých telefonů TEČKA, nebo v tištěné formě s QR kódem. Musíme je, dle nařízení vlády, ověřit. Ověříme je pomocí naskenování v rámci  E-ČTEČKA. Naskenujeme Váše potvrzení o způsobilosti vstoupit do provozovny.

Energy Studio je prostor pro všechny, kteří si chtějí užít jógu i v podmínkách, které jsou. Při nedodržení podmínek nám hrozí postih - devastační pokuta a Vám také. My jako provozovatel Energy Studia toto nechceme. Zvládneme však, pokud se my (lektoři, recepce, provoz), chováme dle stanovených podmínek a Vy také. Tak můžeme přečkat podmínky, se kterými můžeme souhlasit či nesouhlasit, ale v rámci celku je zkoušíme zvládnout, abychom byli Energy Studio schopni i na dále provozovat.

Podmínky si Energy Studio nevymýšlí. Energy Studio řeší podmínky vládních ustanovení, aby mohlo fungovat - provozujeme studio v právním systému ČR. Jsme nuceni dodržovat pravidla a podmínky, abychom vůbec mohli mít otevřeno.

Rádi bychom byli bez podmínek. Ale s ohledem na vládní nařízení to není možné. Opovrhování pravidly možná umožňuje být “jiný, zajímavý a “svobodný”, ale to pro nás není cesta i z důvodu, které na józe učíme.

Rádi budeme fungovat, když my i vy budete dodržovat podmínky pro vstup do studia, které jednou skončí. Ale v tuto chvíli je ještě jejich čas a věříme, že zlepšení přijde. Tak to společně vydržme.

Děkujeme vám za pochopení a za to, že společně můžeme tvořit prostor pro nás všechny.

Energy Studio

#vyimyspolecne

Vašek a Jakub

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.