Jóga na střeše a v Artiséme zahradách

Jóga v zahradách 8.8. a jóga na střeše opět 29.7.; 5.8.; 12.8. 2021 - jóga venku, pod širým nebem a v kráse staré Prahy. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost strávit ráno s Energy Studiem, Vaškem a Jakubem. 

Jóga na střeše a v Artiséme zahradách

Jóga na střeše

Letní počasí nám přeje a tak věříme, že si s námi užijete JÓGU VENKU. Připravili jsme pokračování jógy na střeše Petra Clinic pravidelně ve čtvrtek v 7.30 hodin. Přicházejte od 7.15, abychom mohli začít včas. 

  • Lektor: Václav Krejčík 
  • Rezervace lekce nutná předem. Lekci je možné čerpat z permanentky, členství a nově také v rámci jednotlivého vstupu (stačí zakoupit kartou a hned si můžete lekci rezervovat). 
  • V připadě nepřízně počasí (déšť) je automaticky akce zrušena a vstupné vráceno. Při registraci uvádíte e-mail a na ten Vám pošleme info o zrušení v případě, že počasí nebude přát. Zatím jsou rána pěkná, a tak určitě stojí za to si přijít zacvičit s úžasným pohledem na Prahu. 
  • V rámci kliniky můžete využít toaletu a převléknout se, když Vás čeká např. cesta do práce, nebo za povinnostmi. 
  • Podložku mějte vlastní. 

Jóga v Artiséme zahradách

8.8.2021 si můžete rezervovat jógu s Vaškem a Jakubem v zahradách za Lenonovou zdí. Podložku mějte vlastní. Na každého čeká dárek v rámci představení knihy Žijte jógu 2 od partnerů akce. 

Akci je možné čerpat z členství, nebo 1 vstup z permanentky a nebo v rámci jednotlivého vstupu, který je možné zakoupit ZDE

F4BEAE6A-DFAA-4666-8A8F-832C39316F18.jpeg

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.