Jste tam, kde máte být

Jste tam, kde máte být

02. 09. 2018  |  

Ač "teď a tady" není o bilancování, otočit se zpět nikdy neuškodí. Neulpívání je základem celé cesty, a tak s respektem ke všemu novému i historii, zkušenostem a poučení se, objevujeme svůj potenciál pro cestu vpřed.

V Energy Studiu jsme začínali s čárkováním vstupů z permanentek do sešitu na recepci a přes počítačový systém čárových kódů jsme se dostali až k EET. Dříve stačilo udělat letáček, který řekl…“ano, jsme tady“ a na první adrese Energy Studia stály fronty. Postupně se vše uvolnilo, vznikla konkurence, která je zdravá a motivující. Mediální svět se změnil na dokonalé fotky stojů na rukou, záklony jdoucí proti přirozenosti těla a tvorbu iluzí. Sbírání liků vyžaduje extrémnost, a ta se na fotkách objevuje. 

Člověk však není jen obrázek nebo fotka. Je to reálná pulzující bytost, která má své možnosti a s postupujícím věkem si je uvědomuje více a více. V běžném životě se také můžeme „upravovat“, ale  na sociální sítě určitě nemáme. Běžný život je realita teď a tady a skrýt se nedá. Jen se děje!

Je krásné praktikovat např. bojovníka 2, velblouda, stoj na hlavě a zakončit lekci pránájámou a meditací dle instrukcí lektora jógy, avšak s respektem k sobě sama. Je zajímavé hrát si se svým tělem, blbnout, kroutit ho a dosahovat náročných pozic, ale vždy je ve hře realita momentu teď a tady. Je to reálná praxe, ne sen, ne tužba. Respektovat, milovat své tělo a nabízet mu prostředky jógy pro jeho rozvoj a obohacení je to, co jógová ásanová praxe přináší. Pokud k tomu přichází i práce s myslí, pozorností… jóga nabývá na své celistvosti. A tuto realitu pro všechny, bez rozdílu, nabízí Energy Studio již 15 let.

V Energy Studiu jste opravdoví. Nejste instagramovou kamufláží unifikované dokonalosti, ač instagram máme, ale naopak. Jste silní svou jedinečností a přirozeností. Jste, jací jste, bez nutnosti být dokonale ohební, silní a oblečení do značkového oblečení. Jste prostě zcela přirozenými a nadšenými pro poznání nové cesty – jógy. 

V Energy Studiu jsme tady pro vás již 15 let – tak slavme!

 U nás naleznete:

  • stabilitu, sílu a flexibilitu,
  • pružnost, ohebnost a hru,
  • výzvu a výsledek,
  • praxi i spojení polarit, 
  • zastavení se. 

Co víc si přát. Můžete přijít, praktikovat a nehledět na to, co se odehrává okolo. Vypněte svůj recenzor a začnete vnímat své přednosti a svou jedinečnost. V tuto chvíli přichází jóga. V začátku vede k výkonu, postupně dospíváte do smíření a respektování a v průběhu cesty ke stabilitě přichází harmonie. A je jedno, kde jste. Prostě jste tam, kde máte být. 

Těšíme se na vás! 

Energy Studio