LIVE.Energy Studio lekce

Aktivujte, rozšiřte, doplňte vaše členství.Přinášíme vám novinky a podněty k zamyšlení i ke spolupráci v rámci podpory lektorů i Energy Studií - překlenutí období s fixními náklady bez jakéhokoliv přijmu.

LIVE.Energy Studio lekce

Srdečně zdravíme všechny návštěvníky (nejenom) Energy Studií

Chtěli bychom vás pozdravit a popřát hodně zdraví a také informovat, že studia větráme a čistíme s vědomím, že se během 2-3 měsíců v nějaké formě vrátíme k naší radosti - praxi jógy v obou Energy Studiích. 

 

Pro všechny

CVIČTE LIVE s lektory Energy Studia

Lekce budou probíhat od středy 1.4. (není to apríl) dle vypsaného programu v ENERGY VIRTUÁLNÍM SÁLE (http://live.energystudio.cz)

Cena 1 lekce je 160 Kč, včetně DPH. Lekce jsou plánovány vždy na 1 týden. Kapacita virtuálního sálu je 20 osob. Lekce 60-75 minut v interaktivní formě. Uvidíte lektora, můžete před začátkem lekce komunikovat, lektor vás vidí (zvolíte-li si tuto možnost).

 

Členové ES

S dnem zavření studií jsme vám pozastavili platby měsíčního členství. Smlouva je zastavena a bude obnovena s dnem opětovného provozu. 

Dovolujeme si vás však oslovit s možností uvolnit opět pravidelné splátky, díky kterým bychom mohli částečně platit provozní náklady i lektory, kteří přišli o honoráře. 

  • Souhlasíte-li s obnovením, napište na: recepce2@energystudio.cz a platby obnovíme výzvou. Čas, který uhradíte v době zavření, vám nastavíme navíc s děkovným bonusem + 1 měsíce zdarma na konec vaší smlouvy.
  • Jste-li majitelé ročního členství, nabízíme možnost dokoupení navíc 2 měsíců za cenu 1900 Kč s děkovným bonusem 1 měsíc zdarma.
  • Chcete-li si prodloužit nyní své členství o 1 rok za cenu, kterou jste měli, nabízíme vám děkovný bonus  3 měsíce zdarma.

Členové, kteří budou chtít otevřít své členství (měsíční platby, prodloužení členství, dokoupení měsíců ke členství navíc) a nechají si ho aktivní, mohou LIVE lekce využívat v rámci jejich členství.

Pro aktivování, prodloužení, nebo rozšíření pište: recepce2@energystudio.cz

 

Info: Všichni majitelé členství mají možnost čerpat videa i dvd v rámci Jóga Virtual v tarifu All Inclusive v rámci www.jogavirtual.cz

 

Permanentky ES

Ve svém chytrém účtu můžete dobít permanentku o 10 nebo 20 vstupů on-line. Vstupy můžete čerpat ve chvíli, kdy otevřeme. Jako bonus k permanentce 10 a 20 vstupů nabízíme 3 vstupy zdarma.Při dobití pište na recepce2@energystudio.cz a doplníme 3 vstupy zdarma. 

Info: nově mohou majitele Permanentek čerpat videa v rámci Jóga Virtual v tarifu Jóga Virtual Basic. 

 

Děkujeme za podporu Energy Studií a našich lektorů. 

Vašek Krejčík a Jakub Šamberger 

 

 

 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.