Live. Love. Care.

Žijte jógu, mějte radost, užívejte si života! O vaši fyzickou a psychickou kondici se postaráme v Energy Studiích Václav Krejčík - podzim v Energy Studiích. 

Live. Love. Care.

Ve dvou pražských Energy Studiích HOME a HEAVEN (Praha 1 a 2) vám lektoři nabízí svou zkušenost, odbornost a nadšení z jógy. Jóga, powerjóga, vinjása, jin jang, jemná a restorativní jóga, jóga pro zdravá záda a proti stresu, jóga pro těhotné a maminky s dětmi, jóga in motion, pránájáma a meditace... to je základní výčet stylů lekcí, které si dle libosti a chuti můžete zvolit pro zvýšení své životní pohody.

Jsme tady pro vás 16 let a za tu dobu prošlo studiem mnoho lidí a různých generací. Různorodost generací tvoří celistovost, které se v Energy Studiu rádi věnujeme a tak přirozeně hledáme cesty, jak uspokojit většinu. Pro seniory máme jednotnou cenu 69 Kč na lekce, nabízíme lekce pro těhotné a NOVĚ i následnou péči v podobě lekcí jógy pro maminky s dětmi do 8 měsíců. Velkým problémem současné doby jsou bolavá záda a tak v programu ES najdete mnoho lekcí zaměřených pro zlepšení držení těla, uvolnění i rekondici zad. Lekce powerjógy, vinjásy a dalších stylů jsou zase určeny všem, kteří chtějí cvičit, nebo proniknout do hloubky jógy dle stylu, který si zvolí. Lekce navštěvují jak ženy, tak muži, což je velice příjemné, protože energie sálu je pak krásně vyrovnaná.

Nově od září nabízíme speciální program - Škola zad. Přidáváme, na základě požadavků od vás, i večerní čas Školy jógy. Již nyní máme vypsané termíny jógy proti stresu, meditací a pránájámy. Vše najdete ZDE. V rámci programu studií můžete prohloubit svou znalost a dovednost v józe a vybrat si tak to, co v danou chvíli chcete. Novou lekci má Václav Krejčík - pátek 10.00 hodin na Praze 2, v říjnu má minikurzy Dana Macková, která ještě v listopadu odjede do Indie a do programů studií se vrátí v prosinci. 

Naším mottem je žít naplno, milovat to, co člověk dělá a pečovat s láskou o sebe samé i všechny kolem nás. K tomu všemu jóga pomáhá. Otevírá svou náruč, do které každý může vstoupit a objevit tak prostor pro seberealizaci a sebepoznání.

Jsme rádi, že k nám chodíte a věříme, že poskytnutou péči zúročíte.

Energy Studio

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.