LOLË - výjimečný obchod v centru Prahy a MEET UP!

LOLË - výjimečný obchod v centru Prahy a MEET UP!

11. 03. 2019  |  

10% sleva pro majitele členství Energy Studií a navíc jedinečné akce v rámci setkávání (Meet UP) již od 14.3. - meditace pro zářivé dny s Vaškem.

Člen Energy Studií má slevu v LOLË Store 10% při prokázání se svou platnou kartičkou Energy Členství. Navíc se všichni zájemci mohou účastnit jedinečných akcí Meet UP (seznam a přihlášky ZDE).

Jarní kolekce plná krásných barev je již ve STORE.

 

LOLË

Je jiné, je ženské, je krásné! Ať už cvičíte jógu, běžíte nebo jdete na procházku či na rande, toto oblečení si zamilujete. O jeho věhlasnosti hovoří i fakt, že v něm ráda cvičila jógu i vévodkyně ze Sussexu - Meghan Markle.

Jedinečný, zajímavý a designový koncept obchodu kanadské značky LOLË byl pokřtěn a uveden do života začátkem února 2019. Kromě relaxační zóny, kde můžete načerpat energii, naleznete v LOLË Store oblečení na jógu, sport a především volný čas pro moderní aktivní ženu. Materiály jsou z přírodní bavlny a především recyklovaných materiálů.

Proč nosit LOLË?
Výjimečné střihy a jarní barvy (světle růžová, modrá zelená) podpoří pocit každé ženy, která oblékne LOLË. Stačí jednou vyzkoušet LOLË materiály, pocítit je na svém těle a oblečení pro aktivní ženu, již nesundáte. Budete se cítit výjimečně, stejně jako je výjimečná i žlutá barva, která nese LOLË jógovými sály, sportovními centry, ulicí a kanceláří... celým světem. K dobrému pocitu a radosti pomáhá záře slunce a jeho síla, teplo a energie. Pohled na žlutou barvu uvolní každého, dobije baterky a nadchne. A tak ... nechte rozzářit sebe a svůj šatník s novou kanadskou značkou oblečení pro volný čas, jógu a sport – LOLË.

Víc, než jen obchod
První obchod přichází do České republiky, přímo do krásné, starobylé Prahy s energií, která slunce podpoří a umocní. Na adrese Karolíny Světlé 19, Praha 1, naproti rotundě, je otevřený značkový obchod LOLË, v němž nakupování je zážitkem. Nakoupíte, posedíte, přečtete si knížku nebo navštívíte LOLË Meet Up. Multifunkční obchod umožňuje setkávání (Meet Up), ve kterých se můžete inspirovat nejlepšími jógovými instruktory a mnohými výjimečným lidmi v meditaci a pránájámě, poslechnout si přednášku, tvořit a uvolnit se! LOLË Meet Up (setkávání), které každý měsíc (od března) otevře srdce každého, kdo vstoupí. (Termíny na webu).

Do nové sezóny v novém
Do Prahy přichází velká jarní a letní kolekce plná jarních bund, vest, jeansů, šatů, triček, mikin, šortek, sportovních topů a podprsenek i legín. Blížící se jaro slibuje rozkvět a tak podpořte svou energii a výjimečnost oblečením aktivní ženy LOLË v práci, na ulici i v jógovém studiu.

Zářit, to je stav mysli!
Ve stavu mysli se projeví vše, co člověk dělá a je. I oblečení může pomoci podpořit energii, a tak navštivte náš nový LOLË Store, kde vám pomůžeme objevit a podpořit váš nový styl oblékání i dobrou náladu.

Žijte život naplno, to je LOLË a kolekce Street to Studio!

Těšíme se na vás!

Adresa obchodu:
LOLË STORE PRAGUE
Karolíny Světlé 19
11000 Praha 1
www.lolestore.cz
email: obchod@lolestore.cz
mobil: +420 730 519 829
IG: @lole.prague


Otevírací doba:
Po–So od 11 do 19 hodin
Ne – zavřeno