Mírumilovní bojovníci, aneb rok "1"

Boj nevyhledáváme, ale pravdu ano. Pravda je pro nás to, za co stojí usilovat. Všude okolo nás se hází miliardami a velkými slovy pomoci ze všech vládních stran. Lidé nabývají pocitu, že menší podnikatelé se topí ve státní pomoci a hází na ně šeredná slova. A tak to není.

Mírumilovní bojovníci, aneb rok

Boj není náš směr, ale říkání pravdy, schopnosti stát na svých nohou a vedení k odpovědnosti sami za sebe… to ano. A to je pro nás jóga. Jógu milujeme a to, co děláme také. Když boj, tak mírumilovný - hledající cestu pro všechny stejnou a s respektem k tomu, že každý může dělat to, pro co se rozhodne. 

Žádná pomoc od státu nepřišla. Všechna pomoc, o kterou jsme žádali, byla zamítnuta z důvodu nesplnění podmínek…asi jsme neměli „správné číslo“. Ale to nevadí. Šli jsme svou cestou a na pomoc „garnitury“ nespoléhali. Našli jsme v sobě oporu, hloubku víry a svépomoci i odpovědnosti. Ověřili jsme si, že „naši lidé“ rádi tvoří tým, i když na všechny zbývá méně. Energii své cesty jsme udrželi díky našim lektorům (Simona, Verča, Petra, Karolína, Markéta, Dana, Martina, Romana), kteří s námi byli na LIVE vysílání každý den - ráno i večer a tvořili společnou energii, nejen tu individuální. Díky týmu Energy Studií a především vám, našim jogínům, kteří jste nás podrželi, můžeme otevřít a společně půjdeme dál. Už nečekáme na pomoc, protože si poradit umíme a v situaci hledáme to, co má přinést. Posílili jsme v sobě sama. Potvrdili si, že cesta, kterou jdeme je správná a jí prostě věříme. Děláme to s radostí, a to žádné nařízení nezničí. 

Náš mírumilovný boj …to je dech, jako cesta skrz všechny vrstvy lidské bytosti. To je úsměv vás, našich jogínů, kteří s námi cvičí, odpočívají a dobíjejí baterky - od toho jsme zde my. V době karantény tomu nebylo jinak. Jen jsme se přenesli do online prostoru, kde také, jako jedna z cest, budeme zůstávat, protože ne všichni mohou cestovat až k nám. 

Prostě vstupujeme, a lekcemi LIVE Energy jsme již vstoupili, do roku “1” i v Energy Studiích a my cítíme sílu, která přes bolest vzniká. Stejně jako s čínským horoskopem, jsme započali novou epochu, tak i novým uvažováním a přijetím přítomnosti, jsme Energy Studia energeticky posunuli dál. 

Energy Studia velice pozvolna otevíráme 11.5. a je nám jasné, že nic nebude takové, jaké to bylo. Bude to nové a jiné. Bude to moment TEĎ A TADY. 

Přejeme nám všem, kdo v Energy Studiích zůstávají, nebo odcházejí... zdraví a radost. Každý můžeme jít svou cestou, které věříme, a to je krásné. Dopřejte si svobodu a ostatním také. 

Děkujeme

Vašek a Jakub

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.