Nové lekce, kurzy a programy ES začínají 3.9.

Nové lekce, kurzy a programy ES začínají 3.9.

24. 07. 2018  |  

Od 3.9. jsou připravené nové rozvrhy a kurzy Energy Studií. Dříve, než půjdete na svou oblíbenou lekci, prozkoumejte, v kolik hodin začíná, abyste přišli správně. 

Jak úžasné je začít s jógou. Jak výborné jsou výsledky, pokud člověk vydrží pravidelně praktikovat. Jóga – ucelený systém, který v sobě skrývá mnoho tajemství a překvapení. Jóga, powerjóga a vinyasa jóga jsou styly jógy, které jsou nyní v nabídce pražských Energy Studií vypsané v rámci podzimních programů, a to i jako ucelené kurzy. 

 

V kurzech pro začátečníky v Energy Studiu budete v nejlepších rukou. Nejde o to, co budete mít na sobě. Nemusíte mít kondici, ohebnost a sílu... stačí mít jen nadšení začít a pravidelně navštěvovat vybranou lekci kurzu. V rámci kurzu uděláte největší pokrok, a tak následně, po absolvování kurzu, máte výbornou příležitost začlenit se do volných, veřejných lekcí v rámci širokého spektra lektorů, stylů jógy a také časů. Pokud však máte rádi trochu individuálnější péči, tak kurzy v Energy Studiu jsou výborným způsobem nejenom jak začít jógu, ale i jak pokračovat, a vydat se na cestu jógy intenzivně.

V rámci řádných rozvrhů Energy Studií naleznete více než 20 lektorů jógy, 120 lekcí jógy týdně a také mnoho zajímavých workshopů a seminářů pro rozšíření své jógové praxe. 

 

Vítejte ve světě jógy!

www.energystudio.cz