Novinky v rozvrhu LIVE lekcí od 4.5. včetně zaslání linku na zmeškanou lekci!

Již příští týden nové lekce v LIVE rozvrhu a možnost rezervace lekcí... a v případě, že ji nestihnete, pište...pošleme vám ODKAZ na lekci a můžete si ji kdykoliv odcvičit. 

Novinky v rozvrhu LIVE lekcí od 4.5. včetně zaslání linku na zmeškanou lekci!

V rámci rozvrhu lekcí zůstávají dynamické lekce powerjógy, vinjásy i vitální jógy. Navíc přidáváme to, co nyní je aktuální - zastavení se a očistu mysli. Na té záleží, jak se cítíme a vnímáme svět okolo nás. 

POZOR! Jóga proti stresu již v neděli v 19.00 s Jakubem Šambergerem. 

 

NOVÉ LEKCE PRO TÝDEN OD 4.5. (program vypíšeme v pátek 1.5.)

Jin jóga, mindfulness a ztišení (Karolína Idriss Štraus)

Jemná praxe jógy pro prohloubení vnímání sebe sama, nejen na fyzické úrovni. Součástí lekce budou jinové asány, práce s dechem a úvod do meditace všímavosti.

 

Jóga proti stresu (Jakub Šamberger)

Lekce jógy spojující dech s protažením, klid a dynamiku (princip jin - jang) a práci s pozorností s využitím dechových technik a relaxačních metod. 

 

Jóga všímavosti (Václav Krejčík)

Praxe ásan přinášející stočení pozornosti dovnitř. Intenzivní protažení svalů celého těla doprovázené dechem a prací s pozorností za účelem zastavení těla, vyslyšení sebe sama a ztišení se. Cesta skrz fyzické, energetické a mentální tělo vede k otevření cesty intuice. 

 

POZOR!!!

Pokud nestihnete svou předem zarezervovanou lekci jógy v online rozvrhu https://live.energystudio.cz - lekce nahráváme. Napište na live@energystudio.cz po lekci, že jste ji nestihli a po dopolední lekci ji pošleme v zápětí a další pracovní den zašleme odkaz na odpolední lekce. Pište po lekci hned. S odstupem dvou dnů od lekce již lekci nezasíláme. Lekci si můžete si pak zacvičit během týdne, kdykoliv budete chtít. Po týdnu skončí platnost odkazu a k lekci není možné již přistoupit. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.