Od 12.3. 13 hodin ...do odvolání zavřeno

S platností od 12.3. od 13 hodin zavíráme obě Energy Studia. O dalším vývoji vás budeme informovat. Sledujte náš facebook. Provoz v ES, ve čtvrtek 12.3., již není.

Vážení,

s platností od 12.3. od 13 hodin zavíráme obě Energy Studia. O dalším vývoji vás budeme informovat. Provoz v ES, ve čtvrtek 12.3., již není. Je to vše pro naši bezpečnost a postupný návrat zpět k radosti a józe.
Byli jsme s Jakubem přesvědčeni, že budeme mít studia otevřená. Jsme pod 100 lidí v jednu chvíli, a tak bylo vše v pořádku. Nyní je nové nařízení - zákaz sportovních klubů.


Jsme přesvědčení, že nyní si musíme každý něco odebrat, abychom mohli být. Nikdo nemá návod, na to, co dělat, možná jednáme “moc”, ale co kdo víme. Opravdu to není hraný film a jsme v tom. Tak pomozme všichni, přestaňme válčit o názor, ale zkusme pochopit, že vláda pro tuto situaci dělá téměř nejvíce v Evropě. Každý reptá, je odborník, ale v dané situaci při rozhodování o něčem takovém, by se strachy podělal. A tak chvíli si dáme pauzu od docházek do studií, nebudeme školit osobně. Budeme v zázemí. Budeme cvičit doma, vždyť to se učíme. Budeme komunikovat...vymyslím on-line přenos s jógou, nebo meditaci.


Členové Energy Studií mají množství videí zdarma na JÓGA VIRTUAL, kde zatím mohou své všechny lektory Energy Studií mít. To přeci jde, když se chce.


Průběžně budeme situaci monitorovat a informovat Vás o dalším postupu. Rušíme některé akce, a tak o všem vás budeme informovat, jakmile budeme vědět náhradní termíny atd.
Děkujeme za pochopení a věříme, že se brzy potkáme.

Vašek a Jakube, celý tým Energy Studií

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.