Od 19.10. Vám přinášíme další lekce a akce

Rozvrh nového týdne od pondělí 19.10. jsou již vypsány. Přidali jsme s Danou aštángu, s Jakubem jógu pro zdravá záda a do rozvrhů se vrací již Vašek, který musel vše s IT ladit a nastavit. Bylo toho dost a tak se do rozvrhů vrací právě od středy 21.10.

Od 19.10. Vám přinášíme další lekce a akce

LIVE akce

Od neděle 18. října přicházíme s novinkou vstupů na LIVE lekce - LIVE KREDIT, která nám umožňuje organizovat akce, kurzy pro širokou veřejnost a také akce i konzultace pro studenty v rámci vzdělávací akademie.

  • LIVE lekce: 160 kreditů
  • LIVE akce: 320 kreditů

Pokud kupujete vstupy na jednotlivé lekce, můžete využít nových balíčků a kreditního systému. 

Máte-li lekci rezervovanou a zašlete nám na e-mail live@energystudio.cz žádost o zaslání lekce, zasíláme lekce maximálně 1 den staré. 

Pro studenty Power Yoga Akademie jsme připravili na sobotu 24.10. jsme vypsali pro KONZULTACI (zdarma)s Václavem Krejčíkem ohledně LIVE VÝUKY.

Proš šiřokou veřejnost (320 kreditů) a také pro zájemce z řad studentů jsme připravili akce (0 kreditů) na neděli 25.10. s Petrou Záveskou Duspivovou první AKCI s názvem Powerjóga, vinjása a principy tvorby sekvencí. Akce je určena všem, kteří se chtějí dozvědět více. První část akce je věnovaná klasické lekci, kdy si zacvičíte a na ni naváže teorie i praxe technik a odpovědi na dotazy.

Jako další AKCE jsme připravili s Tinou Schmidtovou - Ájurvédu pro zdraví a podzim, se Simonou Josefovou - Jógu pro zdravá záda a střed těla, s Karolínou Štraus Idris - jin jóga a techniky mindfulness a Václavem Krejčíkem - historie a vývoj jógy, Paťandžaliho systém a pančakóša. Všechny termíny najdete v ROZVRZÍCH. Inspirujte se, i když nejste instruktorem jógy.

Pokud máte zájem o ucelený kurz LIVE Žijte jógu s Václavem Krejčík, pište na live@energystudio.cz. Podle vašeho zájmu kurz vypíšeme. 

Všechny akce jsou pro zájemce z široké veřejnosti, kteří mají chuť vykročit dále, nebo právě pro studenty, kteří si potřebují zopakovat a osvěžit probranou látku, nebo se s novou látkou seznámit. 

Děkujeme, že jste s námi a my pracujeme na tom, abychom zůstali s vámi. #vyimyspolecne

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.