Od 9. do 25.10.2020 jsou obě Energy Studia uzavřená

Je nám nesmírně líto, ale vzhledem k Usnesení vlády ČR musíme zavřit provoz lekcí v rámci Energy Studií na dobu 17 dnů od pátku 9. října - včetně. 

Od 9. do 25.10.2020 jsou obě Energy Studia uzavřená

Obě Energy Studia musí zavřít na dobu 17 dnů dle vládního usnesení. V tuto chvíli zpracováváme podrobné informace pro naše zákazníky a tak sledujte náš web, kde se dozvíte další informace. Všechny rezervace lekcí ve studiích budou na dalších 17 dnů zrušeny a permanentkám budou vráceny vstupy. V tuto chvíli neprovádějte žádné rezervace lekcí do studií. Rezervujte si pouze LIVE lekce. 

"Opět se vrací ten pocit, který nedokážeme popsat, ale veselí nejsme. Už jsme se začali zregenerovávat po jaru a teď zase pauza. Věříme však, že půjdeme dál, protože to, co děláme, máme rádi..."

Vašek a Jakub

PS: Myslíme na všechny naše přátele, kteří provozují  cokoliv a jsou opět omezení. Držte se! Stejně náš týme, to zvládneme společně!

LIVE lekce

#vyimyspolecne .... LIVE lekce fungují a od pondělí naplníme každý den. Rozvrh již zítra. Členové mohou čerpat LIVE lekce v rámci svého členství, majitelé permanentek mohou psát na recepce2@energystudio.cz, aby jim byl z jejich permanentky převeden určitý počet kreditů na vstupy na LIVE lekce. LIVE jednotlivé lekce lze také hradit jednotlivě - platební kartou, formou daru - na 14 nebo 31 dnů cvičení LIVE. Budete-li s námi LIVE, pomůžete nám přežít a fungovat dál. Děkujeme vám.

LIVE lekce rezervujte na https://live.energystudio.cz

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.