Oslavte s námi 13. narozeniny Energy Studia HOME Praha 1

Studio jsme otevřeli 29.3.2009, jako druhé Energy Studio v pořadí. Naše značka Energy Studio funguje již 19 let a je dobré si neustále připomínat, jakou cestu jsme ušli a radovat se z toho, že můžeme směřovat dál.

Oslavte s námi 13. narozeniny Energy Studia HOME Praha 1

Rádi bychom Vás pozvali na skleničku v úterý 29.3. od 19.30 hodin do Energy Studia HOME. Konečně se můžeme potkávat a tak oslavme společně 13.narozeniny ES HOME. Studio jsme otevřeli 29.3.2009, jako druhé Energy Studio v pořadí. Naše značka Energy Studio funguje již 19 let a je dobré si neustále připomínat, jakou cestu jsme ušli a radovat se z toho, že můžeme směřovat dál. Jsme rádi, že mnoho z vás s námi stále zůstává - jak z řad lektorů, tak i z řad zákazníků. Společně jsme ušli dlouhou cestu a jsme velice rádi za každou její etapu. A i když jsme v nedávné době museli jedno studio zavřít, jsme ve stavu hledání nového prostoru. Stále máme chuť tvořit pohodový a radostný prostor pro společné chvíle a tak myšlenky jsou zasety, krok je pevný a věříme, že vás v blízké době opět potěšíme mnohými novinkami.

Máte-li v úterý čas, přijďte na skleničku, vidět se a popovídat si. Zveme všechny, kteří mají čas a chuť se vidět. Stavte se za námi. Budeme maximálně do 21.30 hodin.

Vašek, Jakub, a tým Energy Studia

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.