Oslavte s námi Mezinárodní den jógy ve Šternberském paláci

Zažijte 108 kol pozdravů slunci s lektory Energy Studia v zahradě Šternberského paláce: Václav Krejčík, Jakub Šamberger, Katka Bílková, Simona Josefová, Jana Vyležíková, Dara Rakovčík. 

Oslavte s námi Mezinárodní den jógy ve Šternberském paláci

Vstupné na akci je dobrovolné - výtěžek bude věnován nadaci Pink Bubble, která pomáhá mladým lidem v boji s rakovinou. Dobrovolné vstupné se hradí na místě do speciálně vyčleněné Nadační kasičky.

  • Termín: 21. 6. 2023
  • Čas: 18.00 - 20.00 hodin
  • Místo konání: Zahrada Šternberského paláce, Hradčanské nám. 57/15, 118 00 Praha 1-Hradčany. V případě deště se akce uskuteční na stejném místě, pouze v Konírně Šternberského paláce. 

Rezervujte si své místo.

  990x150 den jógy 2023 kopie.jpeg  990x150 den jógy 2023 kopie.jpeg 

Program:

  • 18.00-18.15 prezence
  • 18.15 108 kol pozdravu slunci s lektory: Václav Krejčík, Jakub Šamberger, Simona Josefová, Dara Rakovčík, Katka Bílková, Jana Vyležíková
  • Závěrečná meditace růžové bubliny - Pink Bubble meditation - meditace růžové bubliny: vizualizace přání, které uzavřeš do růžové bublinky a pošleš do vesmíru.

S sebou podložku na cvičení a oblečení na jógu (i teplejší pro případ závěrečné relaxace a meditace). Cvičení proběhne v zahradě Šternberského paláce. V případě nepříznivého počasí akce probíhá v Konírně Šternberského paláce.

7 dnů před akcí Vám přijdou organizační pokyny k celé akci. Akci si rezervuje a zvažte svůj čas, zda-li máte možnost přijít. V tomto případě si místo rezervujte. Pokud váháte, rezervaci si nedělejte, protože berete místo druhým, kteří vědí, že mohou přijít. 

Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás na jedinečné jógové akci v srdci staré Prahy. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.