Výdejní místo YOGA MARKET, info pro členy, provoz recepce Praha 2

Potřebujete vyzvednout objednávku Yoga Marketu? Poradit, prodloužit Členství, nebo vyzvednout svou podložku? V rámci uzavření Energy Studií necháváme otevřenou recepci ES Praha 2 v omezené míře. ES Praha 1 je zcela uzavřena. 

Výdejní místo YOGA MARKET, info pro členy, provoz recepce Praha 2

Recepce Praha 2, výdejna YOGA MARKET, LOLE Concept Store jsou otevřeny takto:

  • pondělí 9.00-13.00 hodin
  • středa 13.00-17.00 hodin
  • pátek 9.00-13.00 hodin

Je možné si objednat zboží z Yoga Marketu i do centra Prahy - LOLE Concept Store, Praha 1, Karolíny Světlé 19. V této provozovně jsme stejně, jako v Yoga Marketu na Praze 2. 

Na e-maily odpovídáme v průběhu, ne však rychle. Na telefon volejte, potřebujete-li něco, pouze v časech, kdy je recepce otevřena. Recepce Praha 1 je uzavřena. 

Členství Energy Studií zůstávají aktivní a je možné, díky jim, se zdarma pravidelně připojovat na LIVE lekce. Více info o LIVEstreamingu ZDE.  Ve chvíli, kdy budeme vědět, že můžeme opě otevřít, počet dnů "zavření" od 9.10.2020, kdy byla studia uzavřena, přidáme na konec smluv (cvičíte-li LIVE, nebo necvičíte). Prosíme Vás, zda-li je možné Vaše splátky hradit průběžně i v době covidu, pokud s LIVE lekcemi cvičíte...a vlastně i když necvičíte. V těchto případech bude přidané období na konec Vaší smlouvy již uhrazené a dále nezpoplatněné. V případě, že svou smlouvu hradíte i ve dnech uzavření studií, budou dny "zavření" přidány na konecc vaší smlouv a samozřejmě tuto dobu již, platíte-li splátky, dále nepláte.

Chcete-li nové členství, chcete-li prodloužit své stávající členství, pište na recepce2@energystudio.cz

Majitelé permanentek, pokud chtějí využít vstupy na LIVE lekce, pište na recepce2@energystudio.cz a vstupy vám převedeme. 

Máte-li osobní odběr objednávky z Yoga Marketu k vyzvednutí v ES Praha 2, můžete si je vyzvednout v čase, kdy je recepce Prahy 2 otevřena (viz výše). 

Akce, které musely být zrušeny v rámci nouzového stavu zůstavají v platnosti. Ve chvíli, kdy bude možné přeplánovávat, vypíšeme nové termíny. 

Cvičte s námi LIVE a své lekce rezervujte na https://live.energystudio.cz

Buďte zdraví, mějte dobrou náladu a my budeme věřit, že zase otevřeme naše sály pro vaši pohodu, kondici a imunitu. 

Tým Energy Studií, Vašek a Jakub. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.