Permanentky 10 a 20 - přístup k videím!

V současných dnech stále pracujeme na nových videích a zpřístupňování celého systému veřejnosti, která tvoří komunitu JÓGA DNES a ENERGY STUDIÍ. Informujte i ostatní, že některá videa na www.jogavirtual.cz jsou zdarma. 

Permanentky 10 a 20 - přístup k videím!

Všem majitelům PERMANENTEK „10 a 20“ Energy Studií, kteří na ni mají min 3 vstupy jsme otevřeli přístup do archivu videí, který v sobě nese videa za celou historii až do 31.1.2020 + získáváte každý měsíc 3 nová videa. Cvičit můžete i s 2 on-line kurzy. 

Chcete-li vědět, kolik vstupů vám zbývá, na www.energystudio.cz se v pravém horním rohu stránek přihlaste do CHYTRÉHO ÚČTU. Po přihlášení a rozkliknutí se vám otevře menu, kde vidíte, kolik vstupů na permanentce máte. Nejsou-li tam, je možné je dobít a následně využívat ve studiu a doma cvičit s Jóga Virtual. 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Při podpisu členství jste zadali na recepci svou e-mail adresu, skrz kterou jste byli registrováni do systému Energy Studií i Jóga Virtual. Použijte tuto adresu, zadejte heslo v pravém horním rohu stránek www.jogavirtual.cz  - CHYTRÝ ÚČET - tam se objeví vaše jméno. Tím jste ve svém účtu a můžete cvičit. DVD jdou stáhnout i do PC.

Nemáte-li heslo, nebo jste ho zapomněli, dejte obnovit heslo a za pár minut vám heslo přijde. Zadejte a cvičte naplno, ať neztratíte kondici. 

Majitelé permanentky, pokud nezadávali pro permanentku svůj e-mail při vstupu, potřebují kontaktovat recepce2@energystudio.cz, aby jim byl jejich účet spárován. Spárování v tuto chvíli neproběhne ihned, protože studia jsou zavřená, ale zhruba během jednoho-dvou pracovních dnů vám aktivujeme účet.

 

POZOR!

V rámci našeho systému je toto novinka v systému a nevíme, jestli vše funguje správně. Kdyby byl nějaký problém, pište na výše uvednou adresu a budeme to řešit. 

Děkujeme za pochopení a pěkné cvičení!

tým Energy Studií 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.