PODPOŘTE NÁS ve výzvě KLIK ZA FAIR PLAY

Společně meditovat nemůžeme, ale na půlnoční se sejít lidé mohou. Podle toho, kdo u kormidla je, se mění i zákazy a povolenky. Je čas SE OZVAT a projevit svůj názor. Přijímáme výzvu KLIK ZA FAIR PLAY a prosíme vás, pomozte. Možnosti jsou následující.

PODPOŘTE NÁS ve výzvě KLIK ZA FAIR PLAY

 Jak se můžete zapojit a podpořit iniciativu KLIK ZA FAIR PLAY?

  1. Nalogujte se na www.klikzafairplay.cz a klikněte na odkaz, vyplňte formulář a odešlete s označením ENERGY STUDIO VÁCLAV KREJČÍK. Potřebuje se nasbírat milion kliků, aby nás politici brali vážně.
  2. Na instagramu vyhledejte účet @klikzafairplay.cz (pozor - je tam i jeden špatný účet bez koncovky .cz), vyfoťte fotku KLIK (chatturanga) a postujte s hastagem: #klikzafairplay.cz a #energystudioprague. Tímto bude váš "hlas" vidět a počítán bude následně, když realizujete bod č. 1.
  3. Přijďte nakoupit do YOGA MARKETU v Energy Studiu HEAVEN Praha 2 poslední vánoční dárky. Můžete zakoupit podložky na jógu, oblečení, knihy, kosmetiku a také vouchery do Energy Studií i Yoga Marketu. Při této příležitosti se můžete vyfotit v prostoru recepce Energy Studií, která jsou pro běžný provoz uzavřena. Yoga Market, který je součástí provozovny, může být otevřený jakožto obchodní jednotka. Bude otevřený v neděli 20. 12. 2012 od 11 do 17 hodin.

Těmito způsoby můžete podpořit situaci celého fitness sektoru, do kterého jóga patří, stát se součástí celé výzvy KLIK ZA FAIR PLAY a pomoci i nám, aby rok 2021 v nějaké nové formě proběhl.

To, že nic už nebude stejné, jak bylo, je jasné. Jsme na prahu nového věku a je mu předpovídáno, že to bude Zlatý věk naší civilizace. A tak se nebojme změn, přijměme je a užívejme si, že můžeme dýchat, i když nyní na chvíli (trochu již delší) se nemůžeme osobně setkávat při praktikování jógy. Nový rok je doba, která se dotýká nás všech. Získali jsme nové zkušenosti a stále je získáváme. Plynutím ve změnách jsme se učili tréninkem jógy a tak ověřujeme nyní, jak to umíme.

My v Energy Studiích i ve vzdělávací Power Yoga Akademií jsme rádi, že jsme součástí změny a že ji plně a vědomě prožíváme. S tím vším souvisí... POMOC. A tak bychom byli rádi i v příštích letech, abychom stále byli oázou inspirace, jógy a meditace a mohli vás inspirovat na cestě k osobní transformaci a prosíme vás, o KLIKUJTE!!!

Buďte aktivními členy výzvy KLIK ZA FAIR PLAY.

Hlásíme se k výzvě KLIK ZA FAIR PLAY. Respektujeme epidemickou situaci víc, než vládní rozhodnutí. Věříme, že svou odpovědnosti uděláme víc, než pomyslná ochrana seshora, která je plánována chaoticky a diskriminačně.

Pokud přijdete v neděli do YOGA MARKETU, je třeba dodržet základní hygienická opatření: mít nasazenou roušku, dodržet rozestupy 2 m a my zajistíme, že v Yoga Marketu dodržíme rozmístění dezinfekcí a zajistíme 1 zákazníka na 15 m2, tak jak nám to ukládá vládní nařízení.

Pomozte nám, pokud chcete, aby bylo v roce 2021 kam přijít nejenom na jógu. Děkujeme Vám!

Energy Studia a Power Yoga Akademie.

Vašek a Jakub

Organizátoři akce a jejich VÝZVA:

09B71392-4196-4C3B-A323-D2F2C18DC9EE.jpeg 

F055F6D1-4538-48FF-9C9E-2D6BEBE1F1A9.jpeg 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.