Je třeba lekce rezervovat?

Pravidla rezervací se vztahují na lekce v Energy Studiu HOME, na LIVE lekce i lekce jógy VENKU.

Je třeba lekce rezervovat?

Lekce jógy v ES HOME a jógy VENKU

Rezervace lekcí probíhají pouze online skrz CHYTRÝ ÚČET klienta. Rezervace neprobíhají telefonicky. Registrujete se svým e-mailem a heslem. Pokud heslo neznáte, nebo jste ho zapomněli, dejte vygenerovat nové heslo. Chvíli vyčkejte a heslo Vám přijde na e-mail. Pak aktivujte svůj chytrý účet.  

Lekce není povinné rezervovat (kromě Jógy v zahradě a nebo Jógy na střeše). Léto a kapacita sálu v Energy Studiu HOME Praha 1 umožňuje přijít na místo. Rezervace je však vaše pohodlí. 

Majitelé ČLENSTVÍ ES: zrušení rezervace je možné nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Na pozdější zrušení nebude brán zřetel. V případě, že lekci řádně ve lhůtě do čtyř hodin před jejím začátkem nezrušíte a ani se na ni nedostavíte, lekce bez náhrady propadá a zároveň ztrácíte možnost rezervace na lekce v průběhudalších 30 dnů. Po této době bude možnost rezervací opět automaticky obnovena.

Majitelé PERMANENTEK ES: při rezervaci lekce se automaticky strhne její cena z vaší permanentky. Bezplatné zrušení lekce je možné nejpozději 4 hodiny před jejím začátkem. V takovém případě Vám bude vstupné vráceno na vaši permanentku. Jestliže lekci nezrušíte ve lhůtě do čtyř hodin před jejím začátkem, nárok na vrácení stržené ceny bez náhrady zaniká.  

LIVE lekce

 • Vyberte požadovanou lekci z rozvrhu a klikněte na ni. Kalendářem můžete procházet a měnit zobrazení (celý týden nebo den). Platba je možná z Energy členství s aktivovanou službou "online" a nebo kreditním systémem. 
 • Po zobrazení lekce si zarezervujte danou lekci stisknutím tlačítka "Rezervovat lekci". 5 minut před začátkem lekce se uzavírá možnost přihlášení.
 • Je-li vaše lekce rezervovaná předem, ve vypsaný čas - cca 10 min předem, opět navštivte rozvrh lekcí a klikněte na vámi rezervovanou lekci. Tím vstoupíte do "Virtuálního sálu". 
 • Zmeškáte-li rezervovanou lekci, je třeba psát vzápětí na live@energystudio.cz a odkaz na lekci zašleme. Zasíláme odkazy maximálně na 3 dny starou lekci. 
 • Čerpáte-li ZOOM lekce z členství, členství musí být aktivní - ne přerušené. V rámci přerušeného členství není možné ZOOM lekce po dobu přerušení čerpat.
 • Storno lekce není možné. Ve chvíli, kdy si lekci rezervujete, není storno již možné. Lekci si rezervujte ve chvíli, kdy víte, že se ji budete účastnit. 

Další info

 • Studio se otevírá 30 minut před první lekcí ranní i dopolední a zavírá se 30 minut po polední a poslední večerní lekci. Za běžného provozu je možné přijít na lekce bez rezervace. Rezervaci si však může udělat každý, kdo chce mít jistotu svého místa.
 • Zmenšenou kapacitou sálů chceme kromě bezpečí zachovat i komfort pro cvičící. Mezi lekcemi je pauza. Šatny jsou v provozu.
 • Sály jsou vybavené podložkami na jógu a dalšími jógovými pomůckami. Po použití pomůcky dezinfikujte a dezinfikované podložky vezměte na recepci, kde proběhne další dezinfekce. Doporučujeme všem nosit si vlastní podložku, kterou můžete potom uschovat v ES, jsou-li volná skladovací místa. 
 • Naše lekce jsou určené všem, jak začátečníkům, tak pokročilým, není-li u lekce specifikováno přesné určení.
 • Stáhněte si naši aplikaci Energy Studio a rezervujte si své lekce, buďte informováni o novinkách, rozvrzích a změnách v Energy Studiích.

V Praze, dne 20.5.2021

Aktualizováno: 26.7.2021

Yoga World s.r.o.

provozovatel Energy Studia Václav Krejčík 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.