Pravidla rezervace lekcí

Pravidla rezervací se vztahují na lekce v Energy Studiu HOME, na LIVE lekce i lekce jógy VENKU.

Pravidla rezervace lekcí

Lekce jógy v ES HOME a jógy VENKU

Rezervace lekcí probíhají pouze online skrz CHYTRÝ ÚČET klienta. Rezervace neprobíhají telefonicky. Registrujete se svým e-mailem a heslem. Pokud heslo neznáte, nebo jste ho zapomněli, dejte vygenerovat nové heslo. Chvíli vyčkejte a heslo Vám přijde na e-mail. Pak aktivujte svůj chytrý účet.  

Majitelé ČLENSTVÍ ES: zrušení rezervace je možné nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Na pozdější zrušení nebude brán zřetel. V případě, že lekci řádně ve lhůtě do čtyř hodin před jejím začátkem nezrušíte a ani se na ni nedostavíte, lekce bez náhrady propadá a zároveň ztrácíte možnost rezervace na lekce v průběhudalších 30 dnů. Po této době bude možnost rezervací opět automaticky obnovena.

Majitelé PERMANENTEK ES: při rezervaci lekce se automaticky strhne její cena z vaší permanentky. Bezplatné zrušení lekce je možné nejpozději 4 hodiny před jejím začátkem. V takovém případě Vám bude vstupné vráceno na vaši permanentku. Jestliže lekci nezrušíte ve lhůtě do čtyř hodin před jejím začátkem, nárok na vrácení stržené ceny bez náhrady zaniká.  

LIVE lekce

  • Vyberte požadovanou lekci z rozvrhu a klikněte na ni. Kalendářem můžete procházet a měnit zobrazení (celý týden nebo den). Platba je možná z Energy členství s aktivovanou službou "online" a nebo kreditním systémem. 
  • Po zobrazení lekce si zarezervujte danou lekci stisknutím tlačítka "Rezervovat lekci". 5 minut před začátkem lekce se uzavírá možnost přihlášení.
  • Je-li vaše lekce rezervovaná předem, ve vypsaný čas - cca 10 min předem, opět navštivte rozvrh lekcí a klikněte na vámi rezervovanou lekci. Tím vstoupíte do "Virtuálního sálu". 
  • Zmeškáte-li rezervovanou lekci, je třeba psát vzápětí na live@energystudio.cz a odkaz na lekci zašleme. Zasíláme odkazy maximálně na 3 dny starou lekci. 
  • Storno lekce není možné. Ve chvíli, kdy si lekci rezervujete, není storno již možné. Lekci si rezervujte ve chvíli, kdy víte, že se ji budete účastnit. 

Další info

  • Studio se otevírá 30 minut před první lekcí ranní i dopolední a zavírá se 30 minut po polední a poslední večerní lekci. Za běžného provozu je možné přijít na lekce bez rezervace. Rezervaci si však může udělat každý, kdo chce mít jistotu svého místa.
  • Kapacita sálu k 25.5.2021 je 12 osob Zmenšenou kapacitou sálů chceme kromě bezpečí zachovat i komfort pro cvičící. Mezi lekcemi je pauza. Šatny není prozatím možné využívat. Přijďte oblečeni.
  • Sály nejsou vybavené podložkami na jógu. Jógovou dezinfikovanou podložku je možné zapůjčit na recepci za poplatek 100,-Kč. Doporučujeme všem nosit si vlastní podložku, kterou můžete potom uschovat v ES, jsou-li volná skladovací místa. 
  • Naše lekce jsou určené všem, jak začátečníkům, tak pokročilým, není-li u lekce specifikováno přesné určení.
  • Stáhněte si naši aplikaci Energy Studio a rezervujte si své lekce, buďte informováni o novinkách, rozvrzích a změnách v Energy Studiích.

V Praze, dne 20.5.2021

Yoga World s.r.o.

provozovatel Energy Studia Václav Krejčík 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.