Přijímáme MultiSport kartu na 60 minutové lekce

Od 1.6.2024 přijímáme v Energy Studiu MultiSport kartu (stříbrá, FKSP, student, dítě) na lekce 60 minut v rámci řádného rozvrhu (nevztahuje se na kurzy, speciální lekce vypsané v kalendáři akcí, online lekce).

Přijímáme MultiSport kartu na 60 minutové lekce

Postup uplatnění slevy pro majitele MultiSport karty:

Na www.energystudio.cz - “rozvrh lekcí” si vyberte svou lekci a přijďte cca 15 minut předem. V období od 1.6. (letní období) rezervace lekce není nutná. Je možné přijít na místo, ale pokud chcete mít jistotu svého místa, lekci si rezervujte dle pokynů níže. Telefonicky (605309082) se můžete informovat o naplněnosti lekcí.

Rezervace lekce pro majitele MultiSport karty.

  1. Vytvořte si svůj účet na www.energystudio.cz i pokud si nebudete dělat rezervaci (nutné pro vstup do Energy Studia).

Pro rezervace lekcí si v systému Energy Studia vytvořte účet/ profil (Chytrý účet), abyste rezervaci mohli provést.

Na www.energystudio.cz v pravém horním okraji (menu) se registrujte: zadejte e-mailovou adresu a zvolte své heslo. Tento postup následně slouží pro rezervaci lekcí přes web. Vždy se přihlaste tímto emailem a heslem.

  1. Na recepci Energy Studia složte rezervační vratnou zálohu 350 Kč v hotovosti.

Rezervační záloha Vám umožňuje rezervovat si lekce v řádném rozvrhu Energy Studia. Jedna rezervační záloha “kryje” 1 lekci. Máte-li zájem o více jak jednu rezervaci, je nutné složit dle počtu rezervací i rezervační vratné zálohy (budete-li cvičit, dýchat a meditovat ve studiu více jak 1krát týdně, složte 2 vratné rezervační zálohy a střídejte je. Vždy, když lekci navštívíte, se Vám záloha do Vašeho profilu vrátí je využitelná na další lekci a druhá záloha může současně být aktivní a rezervuje Vám jinou lekci). 

1.rezervaci proveďte (při první návštěvě) s recepcí ve studiu a následně další rezervace již na webu v systému Energy Studia. S jednou rezervační zálohou je možné provést jednu rezervaci.

Přijďte na Vámi rezervovanou lekci. Načtěte svou MultiSport kartu. Rezervační poplatek je Vám vrácený do Vašeho profilu, nebo Vám osobně.

Rezervaci lze zrušit maximálně 8 hodin před začátkem lekce. V případě zájmu - zrušení rezervace méně než 8 hodin před začátkem, nebo neúčast na rezervované lekci - rezervaci z jakéhokoliv důvodu nelze zrušit a rezervační poplatek propadá. 

Majitel MultiSport karty se na recepci identifikuje OP.

Užijte si jógu, dech a meditaci v Energy Studiu

-es-

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.