Škola jógy od 20.2. v Energy Studiu

Nový běh školy jógy pro širokou veřejnost... pro všechny, kteří se v józe chtějí dozvědět více...s Vaškem a Simonou.

Škola jógy od 20.2. v Energy Studiu

Škola jógy - energie a emoce, které dobíjely každou mou chvíli. Je mi líto, když končí kurz školy jógy v Energy Studiu. Za šest čtvrtků dopoledne jsme se poznali a nacházeli společnou cestu jógou. Instagramový hastag #zijtejogu tak nabyl smyslu a vyjadřoval smysl celého učení se józe. Vzájemně jsme se inspirovali (nejenom my zájemce-studenty, ale i oni nás), vzdělávali, informovali se a prakticky si ověřovali, co v józe dělat, jak praktikovat, jak respektovat své tělo, či jak vykročit dál. Možná došlo i na uvědomění, co dělat a nebo, co jsou jen “jógové kecy” v rámci jógových lekcí, škol i stylů. Mluvili jsme o sounáležitostech a vztazích v józe na základě zkušeností, vydali jsem se k filosofii i na tenký led víry a mytologie, k vědomostem a především ke stavu vnitřního naslouchání.

A teď jsme na konci a já nevím, co s tím. Mám pocit, jako bych ztrácel vztah. Vytvořili jsme skupinu, kde sdílení pomáhá tvořit energii pro životní pohodu. Je mi líto, že končíme společné chvíle, protože byly úžasné. Moc děkuji Simoně, se kterou společně školu jógy vedeme. V Simoně jsem objevil úžasného učitele, který s pokorou, respektem a vhledem učí jógu. Vzájemně jsme se doplňovali a myslím si, že to mělo smysl a krásu. Bylo to ku prospěchu a já poznal úžasné spojení, spojení elementů jin-jang. Jsem moc rád, že dnešní závěrečný den byl tím, co ve mě zanechává smysluplnost a plný pocit inspirování se v cestě jógy.

Děkuji všem a těším na nový běh od 20.2.2020 a …také na podzim, když začne pokračování pro všechny, kteří mají zájem se setkávat a rozvíjet svou cestu jógy - Žijte jógu - jógová zastavení, která startují na konci září 2020. 5 víkendů k prohloubení praxe a pochopení vztahů mezi jógou a běžným životem od 17.9.2020 - čtvrtek 9.00-11.00, Energy Studio HOME, Praha 1.

Vašek