Slavíme novou 17. sezónu Energy Studií

Pro vaši fyzickou a psychickou kondici, za vaši věrnost a zájem vám nabízíme k ročnímu členství 3 měsíce ZDARMA.

Slavíme novou 17. sezónu Energy Studií

Jsme s vámi 17 let. Prošli jsme si různými etapami vývoje Energy Studií a nyní žijeme dobu aktuální, kde je stabilita a jistota konfrontována s naší myslí každou minutu a sekundu. Myslet si, že vše je jako před 17ti lety ... je zcela nereálné a tak reagujeme na každou změnu, která přichází. Jsme s vámi rádi a jsme rádi, že se k nám stále vracíte a věříte v energii, kterou, v rámci Energy Studií a lekcí jógy, tvoříme.

Rozvrhy Energy Studií postupně rozvíjíme a po “karanténě” rozšiřujeme. Do rozvrhů vstupuje Andrea Smékalová, Romana Jonášová, Lukáš Kamenský a Tina Schmidtová. Od září se opět vrátí Martina Vrňáková, Veronika Ševčíková, Petra Jelínková, Katka Feitová a naše “stálice” a také maminka Katka Bílková. Prahu 1 od září posílíme o večerní nedělní program a také úterní i čtvrteční dopoledne, včetně polední lekce. Všichni, kdo tvoříme Energy Studia, se společně prolínáme v průběhu 17ti leté historie a tvoříme prostor pro naše životy ve společnosti jógy a Energy Studií.

Lekce LIVE opět pokračují od 21.8.

Zůstáváme s vámi i LIVE v rámci lekcí #vyimyspolecne. Začněte s námi vaše ráno v pohodlí domova. Připravte se a nastartujte svůj den, povzbuďte energii a pak se vydejte za svými povinnostmi. LIVE lekcemi neztratíte čas. Pokud si lekci zarezervujete a z nějakého důvodu ji nestihnete, zašleme Vám odkaz na lekci, abyste si ji mohli odcvičit dle svých časových možností. Studenti Power Yoga Akademie mohou tyto lekce čerpat jako hospitační.

https://live.energystudio.cz

F2D5E0B7-E1CE-4F75-B7DD-44BBDC69424B.jpeg

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.