Soutěž o 20 cen - GIVEAWAY

Naše historie se začala psát 24.9.2003. Václav Krejčík vydal svou první knihu Powerjóga a zároveň s ní vyšla VHS Powerjóga pro začátečníky. Obě novinky jsme představili na otevírací party Energy Studia na Fugnerově nám, a to právě 24.9.2003

Soutěž o 20 cen - GIVEAWAY

Byl to pro nás velký den a letos to bude přesně 20 let od našeho velkého dne! A tak jsme si k tomu velkému výročí připravili 20 dárků pro vás! A co udělat pro to, abyste je získali?

Máte Vaškovu první knihu Powerjóga, VHS Powerjóga pro začátečníky nebo klíčenku s původním zeleným logem Energy Studia?

Vyfoťte, co máte a sdílejte na Instagramu nebo Facebooku, označte @vaclavkrejcik @energystudioyogaprague @jogamarket + svoji kamarádku nebo kamaráda, se kterými jste do studia chodili nebo byste chtěli začít na jógu chodit.

A pokud jste trochu mladší generace a knihu a VHS nemáte, stačí označit 3 své přátele a napsat, proč byste právě s nimi chtěli přijít na jógu.

A co můžete vyhrát? 20 krásných dárků!

  1. Kdo vyfotí knihu Powerjóga, může získat Vaškovy knihy Žijte jógu a Žijte jógu 2.
  2. Kdo vyfotí knihu a VHS, může získat knihy Žijte jógu 1 a 2 a roční přístup do knihovny @jogavirtual s více než 600 jógovými videi.
  3. A kdo vyfotí ke knize a VHS i klíčenku, tak ke knihám Žijte jógu 1 a 2 a ročnímu přístupu do Jóga Virtuál  může získat také 3 měsíční členství do pražského Energy Studia HOME.
  4. A kdo nevlastní knihu ani VHS a označí 3 své přátele, může získat pro sebe a každého z označených permanentku na 5 vstupů do Energy Studia Home.

A výherce oznámíme kdy jindy, než 24.9.2023 v 18:00 - přesně 20 let poté.

A kdo si chcete užít jógu se známými tvářemi Energy Studia, přihlaste se na na narozeninovou Celebration, která proběhne 24.9.2023 v Konírně Šternberského paláce.

Těšíme se na vaše sdílení. 

Tým ES

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.