Upozornění pro návštěvy Energy Studií

V těchto dnech zažíváme extremní situaci, která se stále vyvíjí, a proto ji budeme i my sledovat a průběžně, dle potřeby, reagovat. Zde přinášíme naše aktuální (úterý 10.3.) stanovisko. 

Vážení zákazníci,
vzhledem k současné situaci v ČR a světě vás chceme upozornit na preventivní opatření Energy Studií a kurzů jógy.

V rámci prostoru Energy Studií jsme zavedli intenzivní úklid všech prostorů studií, včetně jógových podložek, které využíváváte v sálech. 

Prostor studií - provětráváme a očišťujeme přírodními esencemi citrusů, eukalyptu během dne a současně čistíme prostory kadidlem a bílou šalvějí během týdne. 

Prosíme vás o dodržování hygienických a společenských návyků, především: pečlivé mytí rukou, nošení si vlastní jógové podložky, nebo svého jógového ručníku na podložku v sále. Pokud si nenosíte vlastní, desinfikujte podložku po každém použití v sále. 

Pokud jste nachlazení, necítíte se dobře, nebo jste pobývali v místech s výskytem koronaviru, zůstaňte doma a studia nenavštěvujte po čas, než dojde k uzdravení, nebo uplyne doba cca 14ti denní „karantény“. V případě očividného nachlazení (kýchání, kašlání) není možný vstup do studií nebo na kurzy jógy.

Děkujeme, že společně s námi, tvoříte bezpečné a příjemné místo pro dobití baterek, relaxaci a vaši kondici. 

Váš tým Energy Studií a Power Yoga Akademie

 

PS: 

Jógové techniky se podílejí na prevenci a posilování imunity. V rámci lekcí mnohé techniky provádíte, a tak pro domácí praxi doporučujeme:

očistu sliznic večerním kloktáním alpské soli, ranní proplachování nosních dírek slanou vodou, popíjení zázvorového čaje, popíjení vlažné vody s citrónem, domácí provádění kaphalabhátí, Kombe - ženšen, trifalu, rybí olej, rozumnou stravu a pravidelné cvičení jógy ať už ve studiu, nebo s Jóga Virtual, nebo jakkoliv doma. Současně je vhodný pobyt na čerstvém vzduchu, udržování mysli v dobrém stavu a také...minimalizovat přijímané informace, které zahlcují. Tato doporučení nikomu nevnucujeme a v žádném případě neříkáme, že jsou lékem proti viru, ale mohou být vhodnými technikami pro vitalitu a imunitu. 

Vašek a Jakub

 

IMG_1426.jpeg

 

 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.